bahçelievler halı yıkama


bahçelievler halı yıkama Detay

  

 

Bahçelievler Halı Yıkama

Ankara’da Emek, Beşevler, Tandoğan ve Beştepe’de halı yıkama sektörünün lideri olarak değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler Hakkında

Bahçelievler oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Ankara’nın en eski semtlerinden biridir. İlk kuruluş yıllarında bahçeli, müstakil evlerden oluşması sebebiyle bu ismi almıştır. Ankara’nın eğlence merkezi olarak da anılır. Eğlence mekanı olarak burada bir çok kafe, restoran ve bar bulunmaktadır. Ünlü markaların giyim mağazaları da bu semtte yerini almıştır. Özellikle yaz aylarında gezintiye çıkmak isteyenlerin tercih ettiği bir semttir. Zaman içerisinde çevresinde kurulan üniversiteler sayesinde canlılığı iyice artmıştır. Ekonomisi gelişmiş ve sosyal bir merkez haline gelmiştir.

İklimi

Ankara İç Anadolu’nun kuzeyinde yer alan bir şehir olması sebebiyle karasal bir iklime sahiptir. Ankara’nın batı bölgesinde yer alan semtte karasal iklime sahiptir.

Tarihi

Semtin kuruluşu Cumhuriyet’in ilk yıllarına denk gelmektedir. Bahçeli, müstakil evler şeklinde başlayan yapılaşma ilerleyen yıllarda özellikle 1980’li yıllarda artan nüfus sebebiyle çok katlı binalara dönüşmüştür. Ancak hala ara sokaklarında nostaljik evler görmek mümkün olabilmektedir.

Bahçelievler Halı Yıkama Şubemiz

Uzun yıllardır halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu yıllar içerisinde biriktirdiği iş tecrübelerini gelişen teknolojiyle birleştirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde müşteri memnuniyetini sağlamış olan Bahçelievler halı yıkama kaliteli hizmetten ödün vermeden garantili temizlik sunmaya devam etmektedir. Gelişen teknolojinin yakın takipçisi olan firmamız müşterilerine eski usullerle, yetersiz bir hizmet sunmak yerine son teknolojiyle donatılmış firma bünyesinde piyasanın en kaliteli ürünleriyle hizmet sunmaktadır.

Samples of collection carpet, for backgrounds or textures

Hizmetlerimiz

Evlerde, iş yerlerinde kullanılan ve mekanlara güzellik katan halılar kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde kirlenmektedir. Belli aralıklarla halıların yapılarına zarar vermeden, güzelliklerini kaybettirmeden yıkanması gerekmektedir.  Halı yıkama işlemi zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Bu zahmeti müşterilerinin üzerinden alarak kaliteli hizmet sunumuyla Bahçelievler halı yıkama üstlenmektedir. Teslim alınan halılar uygun teknik ve malzemelerle lekesiz ve hijyenik olarak yıkandıktan sonra müşteriye teslim edilmektedir.

Emek Semt Tanıtımı

Ankara Bahçelievler içerisinde yer alan oldukça nezih bir semttir. Bahçeli, 2-3 katlı evleri ile kuruluş yıllarındaki yapılanmayı korumayı başarmış, güzel bir yerleşim bölgesidir. Mahalle kültürünün hala varlığını koruduğu aile ile yaşanabilecek güzel bir yerleşim yeridir. Çevresinde bulunan üniversiteler nedeniyle öğrencilerin yoğun olarak yerleşmek için tercih ettiği bir semttir. Ulaşım kolaylığı, Gazi hastanesine ve AŞTİ’ye olan yakınlığı da tercih edilmesini arttırmaktadır.

Emek bölgesinde ikamet etmekte olan kişilerin genellikle öğrenci ve emekli kesim olduğu göz önünde tutulduğunda halı yıkama firmasına duyulan ihtiyaç daha rahat anlaşılacaktır. Öğrencilerin sınavlara çalışmaktan temizliğe özellikle de zorlu bir iş olan halı yıkamaya zaman ayıramaması çok normaldir. Bu zorluklardan sizleri kurtarmak için Emek halı yıkama sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Gündelik hayatın hızlı temposu ve koşuşturması arasında yükünüzü hafifletmek için sizlere kolaylıklarla hizmet sunuyoruz.

Beşevler Semt Tanıtımı

Beşevler üniversitelere ve üniversite hastanelerine ev sahipliği yapan genellikle öğrencilerin tercih ettiği oldukça eski semtlerden biridir. Türkiye Cumhuriyeti darphanesi bu semtte bulunmaktadır. Ayrıca üniversite çevresinde yer alan kafeleri ve restoranları ile hareketli bir sosyal yaşama sahiptir. Metro durağı hemen üniversite yakınında olduğundan ulaşımı da kolaydır. Aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kolayca bulabileceğiniz nezih bir semttir.

İhtiyaç duyulan hizmetlerden biri de halı yıkamadır. Çalışan bayanların, öğrencilerin yoğun olarak yerleştiği bu semtte halı yıkama işini Beşevler halı yıkama olarak sizler için üstleniyoruz. Kaliteli hizmet garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla sizlere hizmet sunmaktayız.

Tandoğan Semt Tanıtımı

Tandoğan eski semtlerden biridir. Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu’nun yer aldığı Tandoğan’da ayrıca Gazi Orduevi ile Denizcilik Müsteşarlığı bulunmaktadır. Tren Garı’na yakınlığı, metro sayesinde ulaşım kolaylığı bulunması, üniversitelere yakın olması gibi nedenler ikamet için tercih edilmesini sağlamaktadır. Çok uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahip olan Gençlik Parkına da oldukça yakın olması hafta sonlarını değerlendirmek isteyenler için kaçamak yapma şansı sunmaktadır.

Tüm olumlu yanlarına halı yıkama ihtiyacına da cevap veren Tandoğan halı yıkama firmasını da eklemek gerekir. Günlük koşuşturma arasında halı yıkamaya zaman ayıramayan ya da ayırmak istemeyenler için bu işi biz yapıyoruz böylece değerli zamanınız size kalıyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla, garantili hizmet sunumuyla, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet sunan firmamız sayesinde evinizin en önemli aksesuarları olan halılarınız lekesiz ve hijyenik bir temizliğe kavuşuyor.

 

Beştepe Semt Tanıtımı

Oldukça eski ve köklü bir semt olan Beştepe her yere olan yakınlığı ile yerleşmek için seçilen bir semt olmayı başarmıştır. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne ev sahipliği yapan semt değerine değer katmıştır. Gazi hastanesine yakın oluşu, kurulu üniversitelere pek çok yerinden yürüyerek ulaşılabilmesi, metroya yakınlığı ile semt sakinlerine pek çok kolaylık sağlamaktadır. Burada bulunan atlı spor kulübü de biniciliğe meraklı olanlar için evlerinin yakınında biniciliğe imkan sunmaktadır.

Pek çok hizmeti kolayca bulabileceğiniz bu semtte halı yıkama hizmetini de Beştepe halı yıkama sizlere sunuyor. Evlerinizin kıymetlisi halılarınızın yapılarına uygun, son teknoloji makinalarla ve kaliteli ürünlerle lekesiz bir şekilde yıkanma garantisini sunan firmamız kaliteli ve garantili hizmet anlayışından ödün vermeden hizmet sunmaktadır