battaniye yıkama


battaniye yıkama Detay

 

Kurumsal Battaniye Yıkama

Battaniyeler özellikle cilde temas ettiğinden battaniye yıkama işlemi antibakteriyal deterjanlar ile otomatik makineler içerisinde yapılmaktadır.

Battaniye Yıkama Hizmetlerimiz

Pek çok farklı alanda kullanılan battaniyeler özellikle kış aylarında da devamlı kullanımı sonrasında kirlendiği için itinalı olarak yıkama işlemi yapılması gerekir. Firmamız bu bölgede bulunan yıkama firmaları arasında battaniye yıkama hizmetlerimiz ile en iyi battaniye yıkama , antibakteriyal battaniye yıkama  işlemi yaparak profesyonel ekibi ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Farklı yapılara sahip olan battaniyelerin yıkama işlemi sırasında yapısına göre uygulanan işlemler özellikle sorun yaşanmadan temizlenmesi için etkili olmaktadır. Bu nedenle bu alanda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Yeterli kapasitemiz ile battaniye yıkama firmaları arasında en iyi çalışmalar yapmak adına teknolojiyi kullanmaktayız.

 

 

Battaniye Yıkamasını Nasıl Yapıyoruz?

Talep etmeniz durumunda adresinizden alınan battaniyeleriniz otomatik makineler içerisinde yıkanarak bu şekilde daha temiz ve itinalı sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır. Otomatik makineler içerisinde yapılan yıkama işlemi kullanılan antibakteriyal  deterjanlar sayesinde daha hijyenik sonuçlar vermektedir.

Daha itinalı ve kaliteli sonuçlar elde edilmesi için battaniye yıkamasını nasıl yapıyoruz? Merak ediyorsanız bu konuda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu konuda son sistem teknolojiden faydalanarak yıkama işleminin daha kaliteli olmasını sağlamaktayız.

Battaniye Yıkama Makinalarımız

Fabrikamız içerisinde yer alan battaniye yıkama makinalarımız yeterli kapasiteye sağladığından battaniyeleriniz özenle yıkanmaktadır. Makinelerin iç hacmi battaniyelerin sağabileceği büyüklükte olduğundan yıkama işlemi sonrasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

 

Battaniye Yıkama Fiyatlarımız

Profesyonel olarak yapılan yıkama işleminden alacağınız sonuçtan memnun kalmanız için firmamız son sistem teknolojik olan makineler içerisinde yıkama işlemini yapmaktadır. Tek parça battaniye yıkama fiyatları 25 TL olup istediğiniz sayıda battaniye aynı şekilde yıkanarak adresinize teslim edilmektedir.

Battaniye Yıkamada Püf Noktalar

Battaniyelerde yıkama işlemi öncesinde yapılacak olan kontroller sayesinde yapısına göre ayrılan battaniyeler bu şekilde renk solması veya çekme olmadan yıkama işlem tamamlanmaktadır. Özellikle battaniye yıkamada püf noktalar konusunda ekibimiz yeterli bilgi ve deneyime sahip olduğundan en kaliteli şekilde sonuç alınmasını sağlamaktadır