çakırlar halı yıkama


çakırlar halı yıkama Detay

Çakırlar Halı Yıkama

Bölge halkının halı yıkama ihtiyacı için   Çakırlar  halı yıkama  kalifiye personeli ile üst düzey hizmet vermektedir.

 

Çakırlar Halı Yıkama  Şubemiz

Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapılıyor?

Halı Yıkama firmamız Ankara Yenimahalle'de vermiş olduğu için  Çakırlar  halı yıkama   hizmetleri ile farklı şubeleri ve de müşterilerimizin halı yıkama ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermektedir. Ücretsiz servislerimiz ile müşteri adresleri alınan halılar firmamıza getirilerek halı yıkama fabrikamız içerisinde yıkanmaktadır.

Fabrika çıkısı modeli otomatik makinelerle yapılan yıkama işlemlerinde sürekli kaliteli sonuçlar alınmaktadır. Fabrikamızda halı yıkama işlemi kullanırken, anti bakteriyel halı şampuanları kullanmaktadır. Yıkama işleminin sona ermesinin ardından bol suyla durulanan halılar, otomatik sıkma makineleri daha fazla su almakarak daha kısa sürede halıların kuruması sağlanmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz

Çakırlar halı yıkama sık sık işyerleri tarafından halıfleks ve halı yıkama için talep edilen yerinde halı yıkama hizmetimiz aynı anda yıkma seçeneklerimiz de sunar. Özel makineler ve özel şampuanlar bir de yapılan bu profesyonel yıkama hizmetiniz kaliteli ve hijyenik bir şekilde sunulmaktadır. Eğer işlemeden yüzeyleri lekeler varsa, hiçbir şekilde zararlı olmayan çıkmaz ürünlerimizle yüzeyi müdahale ederek leke çıkarılmakta ve etkili çözümleyiciler sunuyor. Tüm işlemler uzman personelimiz tarafından uygun hizmetler ile yapılır ve aynı günlerde birkaç saat sonra yerinde yıkama hizmeti aldığınız eşyalarınız kullanabilmektedir.

Otomatik Halı Yıkama Makineleriimiz

Çakırlar halı yıkama  fabrikamızda kullanmakta olduğumuz otomatik halı yıkama makinelerimizle halılarınız en son teknoloji ile yıkanmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma bizim için müşteri memnuniyetini her zaman özetlemek için tüm teknolojileri kullanalım çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Otomatik halı yıkama makinelerimizin dışında sıkma makinalarımızda müşterilerimizin beğenisini kazanabilirsiniz.

Kapalı Kurutma Alanımız

Fabrika sınırları içerisinde yer alan tüm kapılarla yıkama işlemi bitiminde güneşle ilgili halılar için kurutma işlemi yapılır. Yıkama ve yıkama sonrası kurutma için yeterli kapasitemiz her türlü talebi karşılayan firmamız kurutma işleminden sonra halıların güneş görerek renklerinde solma ve yapısında bozulma olmaması için kapalı ve güneş görmeyen kurutma alanını tercih edilir. Bütün bu işlemler bittikten sonra halılarınız ambalaj yapımında ücretsiz servis araçlarımızla birlikte kısa zamanda koruma garantili olarak teslim edil.

Yenimahalle Şubemize Bağlı Diğer Semtler

Çakırlar Semt Tanıtımı

Çakırlar, Başkent Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir semttir. Metro ve otobüsler kolaylıkla ulaşıp gelebilirler. Bir muhittir. Demetevler Parkı ve Cemre Parkı iki adet geniş parklara sahiptir. Firmamız Çakırlar halı yıkama  şubesiyle bölgede halı yıkama hizmetini en kaliteli ve uygun fiyata veren firmadır.

 

Çakırlar halı yıkama 

çakırlar halı yıkama ve kurutma için yeterli kapasiteye sahip veya onu kesimden müşterilerimizin isteklerine ayırt etmeksizin en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini arttırmakla birlikte giderek hizmet eden kitleyi genişletmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile devamına devam eden Çakırlar halı yıkama şubemiz semt genelinde yüksek orandaphan.

 

 Batıkent Semt Tanıtımı

Ankara'nın Yenimahalle ilikesinin büyük büyük çoğunluğunu oluşturan Batıkent semti Türkiye'nin en çağdaş kentsel dönüşüm ve yerleşim projelerinden biri. Metro ile kolay bir şekilde ulaşım mevcuttur. Batıkent halkinin gelir ve orta derecesi orta ve üzeridir. Batıkent'te yaşamakta olan bütün halı yıkama ihtiyaçlarını gidermek üzere Batıkent halı yıkama şubemiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Batıkent Halı Yıkama

Son model halı yıkama makineleri ve yeterli alanıyla yüksek kalitede düşük fiyatlara sunar Batıkent halı yıkama şubemiz bölge halkı tarafından takdir edilir.

 

Turgut Özal Semt Tanıtımı

Ankara'nın Yenimahalle ilçesi sınırlamaları bulunur. Firmamız Turgut Özal  halı yıkama  şubesi ve çevre halkının tüm halı yıkatma ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede donanımdadır.

Turgut Özal Halı Yıkama

Kurulduğu Günden bu Gör yana halı yıkama hizmetinde uzmanlaşmak Firmamız  Turgut Özal  Halı Yıkama  şubemizle semt ınsanına garantili Halı Yıkama HİZMETİ Sunar.

Kardelen Semt Tanıtımı

Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı olan Kardelen Mahallesi sınırları içerisinde barındırdığı Atlantis Alışveriş ve eğlence merkezi ile bilinmektedir. Kardelen halı yıkama  şubemiz bölge halkına uzun yıllardır kaliteli hizmet politikası ile hizmet vermektedir.

Kardelen Halı Yıkama

Kardelen Mahallesi sınırları boyunca hizmet vermektedir.