çankaya halı yıkama


çankaya halı yıkama Detay

Çankaya Halı Yıkama

Ankara’nın çok çeşitli semtlerine halı yıkama hizmeti vererek duyulan ihtiyaca en iyi cevabı veriyoruz.

Çankaya Hakkında

Çankaya Ankara’nın güneyinde yer alır. Doğu-batı doğrultulu, yamaçlar üzerine kurulu bir ilçedir. Uzun yıllar cumhurbaşkanlarına ev sahipliği yapmış olan Çankaya köşkü bu ilçede bulunmaktadır. Cumhuriyet öncesi dönemlerde Çankaya bir köy olarak kurulmuştu. Cumhuriyet ilan edildikten ve Ankara Başkent olduktan sonra Atatürk’ün konutunun burada yer almasının da etkisiyle hızla gelişen bir ilçe durumuna gelmiştir. Günümüzde Çankaya Ankara’nın en gelişmiş ilçelerinden biridir. Oldukça lüks bir ilçe olarak adından söz ettirir. Hem ikamet etmek için oldukça nezih bir yer hem de iş yerleri açısından tercih edilen bir ilçedir. Birçok iş yerine kucak açan ilçe ekonomiye de büyük katkı sağlamaktadır. Önemli kamusal binalar yanında pek çok ülkenin Büyükelçilikleri de Çankaya sınırları içerisinde yer alır.

Çankaya’nın Nefes Alan Yerleri

Çankaya, düzenli kentleşmesi ile örnek gösterilen bir ilçedir. Yerleşkeler ve parklar bakıldığında oldukça düzenli bir görsel oluşturmaktadır. Çankaya’da şehrin karmaşasından kaçmak için gidilebilecek pek çok güzel park bulunmaktadır. En meşhurlardan bir tanesi Kuğulu Park’tır. Özellikle bahar ve yaz aylarında küçük göleti ve içinde yüzen güzel kuğuları ile ruha hitap eden bir yerdir. Yine Çankaya’da bulunan Botanik Bahçesi yaz – kış ziyaretçilerine görsel bir şölen sunmaktadır. Yazın sıcaklardan bunalanların serinlediği, kışın karlı günlerde bembeyaz kar örtüsü ile bütünleşen ağaçların tablo gibi bir seyir imkanı sunması ile vazgeçilmezler arasında yer alır. Bunlar yanında Ankara’nın simgesi haline gelen Atakule’de Çankaya’da yer alır. Alışveriş merkezleri, lüks kafe ve restoranları ile Avrupai bir tarz sergileyen Çankaya ilçesi yamaçlarda yer alması sebebiyle yüksektir ve Ankara manzarasının da tadını çıkarmaya imkân sağlar.

İklimi

Klasik karasal iklim hakimdir. Yüksekte oluşu sebebiyle karlı günlerin sayısı daha fazladır.

Tarihi

Tarihi oldukça eskidir. Cumhuriyet öncesi yıllarda bir köy olarak başlayan tarihi ilerleyen yıllarda Ankara’nın başkent oluşu ile merkezi ve sürekli olarak gelişmekte olan bir ilçeye dönüşmesini sağlamıştır.

Çankaya Halı Yıkama Şubemiz

Gelişmiş bir ilçe olan Çankaya her sektörden pek çok hizmet firmasını bünyesinde barındırmaktadır. Bu kadar eski ve köklü bir ilçeye hizmet vermek kusursuz olmayı gerektirir. Bu nedenle biz Çankaya halı yıkama firması olarak müşterilerimize yakışır şekilde hizmetin en kalitelisini sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Uzun yıllardır sektörde yer alan bir firma olarak hizmette geçmişi günümüze taşımak yerine teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak hep yeni nesil teknolojilerle hizmet sunmayı tercih ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Evlerin en önemli süsleri olan halıların her daim temiz ve ilk günkü gibi kalması için halıların ihtiyaç duyduğu teknik ve ürünlerle halıları yıkayarak garantili temizlik sunuyoruz. Kafeler, restoranlar ve otellerde kullanılan halılarında yerinde yıkanıp temizlenmesi için gereken donanıma da sahip olan Çankaya halı yıkama üzerine aldığı sorumluluğun bilinciyle değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ayrancı Semt Tanıtımı

Ayrancı Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Ayrancı semti Aşağı Ayrancı ve Yukarı Ayrancı olarak iki bölümden oluşur. Merkezi bir semttir. Ulaşım kolaylığı bulunan semt oldukça nezih ve lüks semtler arasında yer alır. Ayrancı Ankara’nın simgesi olan Atakule’yi bağrında barındırır.

İş yerlerine yakınlığı ile bilinen semtin sakinleri genellikle çalışan kesimden oluşur. Çalışan insanların boş zamanlarını dinlenerek veya sevdikleri ile birlikte geçirmek istediğini düşünerek temizlik ve halı yıkamaya zaman ayırmamaları için bu işi onlar adına Ayrancı halı yıkama olarak biz yapıyoruz. Böylece çalışan insanların sınırlı sayıdaki boş zamanı kendilerine ve sevdiklerine kalıyor.

Hoşdere Semt Tanıtımı

Hoşdere caddesi Kızılay’ı Atakule’ye bağlayan dolmuş güzergahının bulunduğu caddedir. Hoşdere’de tıp merkezlerinden eczaneye, okuldan markete her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz imkanlar mevcuttur. Bu ihtiyaçlardan bir tanesi de halı yıkama firmalarıdır. Halı yıkamaya duyulan ihtiyacı Hoşdere halı yıkama olarak biz karşılıyoruz.

Kızılay Semt Tanıtımı

Ankara Kızılay denilince büyük küçük herkesin bildiği bir yer akla gelir. Ankara’nın tam ortası sayılabilecek bir konuma sahip Kızılay metro ve Ankaray’ın merkez duraklarına, otobüs ve dolmuş duraklarına ev sahipliği yapmaktadır. Ankara’nın her yerinden kolayca her türlü ulaşım aracıyla ulaşılabilen Kızılay Ankara’nın cazibe merkezidir. Günün her saatinde kalabalık ve capcanlı bir sosyal yaşama sahiptir. Kafeleri, restoranları, alışveriş merkezleri, parkları, kitapçılar çarşısı ile gözde bir semttir. Biz de ihtiyaca cevap vermek adına Kızılay halı yıkama şubemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Maltepe Semt Tanıtımı

Maltepe Ankara’nın en eski semtlerinden hatta ilk kurulan semtlerinden biridir. En ünlü yeri Maltepe pazarıdır. Aradığınız her şeyi rahatça ve uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir Pazar olan Maltepe pazarı her daim kalabalıktır. Maltepe camii, meşhur Koç Erkek yurdu, Anıttepe lisesi diğer bilindik yerleridir. Biz de Maltepe halı yıkama olarak bu bilindik yerler arasına girip orada kalmak adına halı yıkama sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunmaktayız.

Demirtepe Semt Tanıtımı

Demirtepe Kızılay ile Maltepe’yi birbirine bağlayan bir konumdadır. Maltepe gibi eski semtlerden biridir. Pek çok iş yerini bünyesinde barındırır. O işyerlerinden biri de Demirtepe halı yıkama firması yani biziz. Sizlere kaliteli hizmetin adresini belirttik ve bekliyoruz.