çayyolu halı yıkama


çayyolu halı yıkama Detay

 

Çayyolu Halı Yıkama

Son teknoloji ile uzman ekiplerimiz tarafından halılarınız profesyonel bir şekilde çayyolu halı yıkama firmamıza uygun olarak temizlenir.

Çayyolu Hakkında

Çayyolu Ankara’nın en gelişmiş bölgelerinden biridir. Tarihinin oldukça eski olduğu bu bölgede koru metrosu geçmektedir. Büyük yerleşim yerlerinden sayılır. Doğal gaz boruları döşenen bölge de her türlü internet ve sabit telefon hattı bulunur.

Ekonomi

Çayyolu eski zamanlarda geçimini hayvancılık ile sağlıyordu. Günümüzde bu ekonomik faaliyet tamamen ortadan kalkmıştır. Şimdilerde Ankara’nın büyük yerleşim yerlerinden biri olan bu bölgenin gelir düzeyi yükselmiştir. Bölge de ilkokul, sağlık ocağı ve liseler bulunur. Binaların inşa edildiği Çayyolu’nun nüfusu gün geçtikçe artmaktadır.

Kültürel

Kültürel olarak Ankara’nın en hızlı gelişen mahallerinden biridir. Bölgede bulunan okullar sayesinde gayet hareketli bir hayat sürülmektedir.

Çayyolu Halı Yıkama Şubemiz

Bütün bayanların özellikle çalışan bayanların en çok şikayet ettiği konulardan biri halılarının kirlenmesidir. Bayanlar bu konuda halılarını temizleyecek vakti maalesef bulamıyorlar. Sizde halılarınızı Çayyolu halı yıkama şubemize güvenle teslim edebilirsiniz. Kaliteli sonuçlar almak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Olur?

Halılarınız içinde bulunan mikroplan zaman içerisinde üreyerek çoğalmaya başlarlar. Bizim firma olarak amacımız, mikropları hızla yok etmek. Bunun için hiçbir zaman kalitemizden ve hizmetimizden ödün vermedik. Halınızı uzun ömürlü olarak kullanmak istiyorsanız, halınıza düzenli bir şekilde vakumlama işlemi yapılaması gerekir.

Vakumlama işlemi halınızda bulunan kirin kirlenme oranını azaltacaktır. Oluşan her türlü ufak kirler zaman içerisinde ürüyerek, çoğalırlar ve halınızın içine derinlemesine nüfuz eder. Bu şekilde halınız ilk günkü gibi görünecektir. Bütün müşterilerimizin halılarına aynı önemi ve değeri veriyoruz. Yaptığımız yıkama işlemi sonrası halınızda hiçbir kir kalmayacak şekilde duruluyoruz.

Makineler ile halıda bulunan suyu akıtıyoruz. Halınızı size göndermeden önce gerekli kontrolleri yapıyoruz.

Çayyolu Semt Tanıtımı

Ankara’ya bağlı olan Çayyolu, en büyük ve gelişmiş mahallelerden biridir. Burada bulunan halk kısa zaman önce geçimini tarım ve hayvancılık ile sağlıyordu. Daha sonra bölgede bulunan halkın ekonomik gücü gelişmiştir. Karayolu ve metro ile ulaşımı mevcuttur. Her türlü halı yıkama işleminiz çayyolu halı yıkama tarafından gerçekleştirilir.

Ümitköy Semt Tanıtımı

Ankara’da genel olarak Çayyolu olarak anılan bir bölgedir. Ulaşımı oldukça gelişmiş olan Ümitköy, Ankara’nın en saygın konutların bulunduğu yerlerden biridir. Ankara merkezine biraz uzak olmasına karşın oldukça gelişmiş bir yerleşim yeridir. Burada bulunan Ümitköy halı yıkama şubemizde müşterilerimizin isteklerine göre hareket ediyoruz.

Ümitköy Halı Yıkama

Firmamız, Ümitköy’de bulunan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektördeki amacımız, kalitemizden eksiltmeden güvenilirliğimizi arttırmak. Ümitköy halı yıkama olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Yaşamkent Semt Tanıtımı

Ankara’da Çankaya’ya bağlı bir mahalledir. Kuruluşu yaklaşık olarak 2000’li yıllara dayanır. Şimdilerde oldukça gelişmiş olan mahallede bolca binalar bulunmaktadır. Her türlü market bulunur. Ayrıca devlet okullar ve kolejler de bulunmaktadır. Bölge de ayrıca Yaşamkent halı yıkama merkezi bulunmaktadır.

Yaşamkent Halı Yıkama

Halıda bulunan kirler zaman içerisinde çoğalarak üreyebilir. Biz Yaşamkent halı yıkama olarak bunun önüne geçiyoruz. Sağlıklı ve hijyenik ortamda yıkanan halılarınız aldığınız ilk günkü görünümüne kavuşur. Aldığımız yere ambalajlı bir şekilde ürünlerinizi teslim ediyoruz. Bütün müşterilerimize aynı önemi veriyoruz. Bu yüzden de titizlikle çalışıyoruz. Firmamız sektörde bulunan en uygun fiyatlara sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim ticari kaygılarımızdan daha üst plandadır. Bunun için işimizde titizlikle davranıyoruz.

Bağlıca Semt Tanıtımı

Bağlıca, Ankara’ya bağlı bir yerleşim yeridir. Eski zamanlara ait bulgular rastlanan bölge de, alışveriş merkezleri, sağlık merkezleri bulunmaktadır. Gelişmiş olan yerleşim yerinde metro ve otobüs seferleri de bulunmaktadır. Yüksek gelirli yerleşim yeri adayıdır. Gelecekte Ankara’nın en büyük yerleşim yeri adaylarındandır. Yerleşim yeri olarak, Yargıtay Lojmanları bulunmaktadır. Ayrıca Başkent Üniversitesi de bu bölgede bulunmaktadır. Şuan Sağlık Teknopark’ı inşaat aşamasında olup, en yakın zamanda açılması planlanmaktadır.

Bağlıca Halı Yıkama

Bağlıca halı yıkama olarak uzun senedir temizleme sektörü içerisindeyiz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayıp kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de en büyük yerleşim tesisi bize aittir. Özel sabun ve şampuanlar ile halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Kesinlikle halılarınızın özüne zarar vermeden ve halınızı kırmadan işleminizi gerçekleştiriyoruz. Sadece yazları değil, yılın 4 mevsimi halılarınızı steril ortamlarda kurutuyoruz.