çayyolu koltuk yıkama


çayyolu koltuk yıkama Detay

Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu koltuk yıkama ekibi olarak, modern makinalarımız ile koltuklarınızın temizliğini sizlere en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.

Çayyolu Hakkında

Önceleri ‘Kutuğun’ diye anılan Çayyolu semti, Çankaya’nın bir semtidir. Mahallenin ekonomisi, tarıma ve hayvancılığa bağlıdır. Büyükbaş ve küçükbaş, çeşitli hayvancılıklar yapılmaktadır. Eskiye nazaran, hayvancılık ve tarım kentleşme nedeni ile azalmıştır. Semtte, ilköğretim okul ve lisede bulunmaktadır. Ankara metrosu, mahallenin içerisinden geçmektedir. Eskiden Yenimahalle’ye bağlı iken şimdilerde Çankaya’ya bağlıdır. Nüfusu hızlar artarken, 2014 yılında 5600 olarak bildirilmiştir. Çayyolu’nun bazı kesimlerinde rezidancelar bulunmaktadır. Yeni yerleşim yerleri kendini göstermeye başlamıştır. Havuzlar ve bahçeler yapılarak gelişmeye devam etmektedir.

Çayyolu Konumu

Çayyolu merkeze 17 km, Çankaya ilçesine ise 18 km uzaklıktadır. Merkeze olan uzaklığı ile semt halkı sıkıntılar yaşamaktadır. Fakat üniversitelere yakınlığı nedeni ile il dışından gelen öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını giderdikleri semttir.

Çayyolu Ulaşım

Çayyolu ulaşımı, yapılan metro sayesinde kolaylaşmıştır. Kızılay’dan başlayarak Eskişehir yolu üzerine paralel şekilde devam eden bir metro olacaktır. Tahmini 4-5 ay sürecek bu metro hattı nedeni ile trafik de aksamalar olmakla birlikte, nüfusta ve kentleşmede artışlar olacağından şüphe yoktur. Çayyolu’nda konaklayan öğrenciler için büyük fırsat olacaktır.

Çayyolu Koltuk Yıkama Şubemiz

Koltuk yıkama işlemi, aşamalı olarak yapılır. Bu aşamalara dikkat edilerek sağlıklı bir temizlik yapılabilir. Tecrübe isteyen bu iş, işini güvenle yapan firmalara yaptırılmalıdır. Biz Çayyolu koltuk yıkama olarak, evlerinizin odağı koltuklarınıza gereken tüm müdahaleleri yaparak, profesyonel anlamda koltuklarınızın temizliğini yapıyoruz. Koltuklarınızın kesinlikle zarar görmemesini sağlıyoruz. Renginde, kumaşında bozulma olmadan koltuklarınıza en derin temizliği yaparak sizlere ulaştırıyoruz. Tüm bu hizmetleri verirken, bütçenizi de düşünüyoruz. En uygun fiyatlara koltuklarınızın sağlığını ve güvenliğini sağlıyoruz.

Koltuklarınızı  Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuk yıkama Çayyolu ekibimiz, koltuk yıkama için gereken tüm makine ve cihazlara sahiptir. Fırçalama esnasında kullanılan fırçalar bile, çeşitlilik gösterir. İnce ve kalın fırça ile hangi kumaşsa ona göre uygun fırçalarımızı kullanıyoruz. Koltuklarınızın leke boyutu ve miktarı önemli değildir. Her halükarda tertemiz size dönecektir. Yıkama işlemi, bir kere yapılmaz eğer ki koltuklarınızda ufak da olsa lekeler varsa tekrar yıkama işlemi yapılır. Koltuklarınızın kumaşına, dokumasına göre bitkisel özlü kimyasal olmayan şampuanlar kullanırız. Başka şampuan çeşitleri kullanılmaz. Lekelerin çıkarılması aşamasında bile kimyasal leke çıkarıcılar kullanılmaz. Koltuklarınızı sağlığınız için temizliyor isek temizlemek için kullandığımız malzemeler de sağlığınız için olmalıdır diye düşünüyoruz. Evlerinizde beslediğiniz evcil hayvanlarınız veya dışarıdan gelen toz ve pislere karşı, belli sayıda yıkama işlemlerini yapıp oluşan kirli suyu süzüyoruz. Kirli suyun süzümünden sonra nem kalmaması gerekir. Nem olayını %90’a kadar yok edebiliyoruz. Nem kalması durumunda kokular oluşabiliyor.

Ümitköy Semt Tanıtımı

Bulunduğu bölge içerisinde ulaşımı en zor semtlerden biridir. Ulaşım konusunda ise otobüsler az olmasına rağmen dolmuşlar sıklıkla geçer. Önceleri, sessiz sakin bir yer olan Ümitköy, zaman geçtikçe tenhalığından eser bırakmayarak kirliliğini, gürültüsünü ve nüfusunu arttırmıştır. Eski konumunda iken, temiz ve düzenli hatta Ankara’nın gülen yüzü olarak adlandırılmış. Bu kirliliklerden koltuklarınızı kurtarma görevini Ümitköy koltuk yıkama üstlenmektedir. Koltuklarınızın üzerindeki kir, toz, mikrop ve bakterileri uzaklaştırarak sizlerin sağlığını koruyor.

Yaşamkent Semt Tanıtımı

Yaşamkent’in kuruluşu, 2000’li yıllara dayanmaktadır. Eskişehir ve Ankara yolu üzerinden ulaşım sağlanıyordu. Daha önceleri nüfusu bir köy kadar azdı. Şimdilerde ise çok gelişmiş ve Çayyolu’na bağlanarak nüfusunu arttırmıştır. Alacaatlı, Dodurga ve Türkkonut mahallerini de etkileyerek ve onlarla birleşerek Ankara ile daha iç içe olmuşlardır. Mahallenin nüfusu 2014 yılında 18.543 olarak tespit edilmiştir. Yaşamkent içerisinde farklı markaların Migros, Beğendik, Makro, Altunbilekler gibi süpermarketleri bulunur. Yeni kentleşme nedeni ile birden fazla siteler vardır. Yaşamkent’in merkezinde bulunan Karina Plaza’da pastaneler, kuaförler, kırtasiyeler ve birçok sosyal tesis bulunuyor. Sınav koleji ve Doğa koleji de bulunmaktadır. Semt halkının, bunca kirlilik unsuru arasında kalması nedeni ile koltukların bakımını Yaşamkent koltuk yıkama üstleniyor. Her türlü, hijyen unsurunu kullanarak halılarınıza sağlığı getiriyor.

Bağlıca Semt Tanıtımı

Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı olan semttir. Antropolojik ve topolojik çalışmalarda Eski Tunç Çağ’ından kalıntılara rastlanmıştır. Türkiye’nin ilk yerleşim bölgelerinden biridir. Bu nedenler bu zaman kadar birçok yapıt yapılmıştır. Ankara’ya 17 km, Etimesgut’a 5 km ve Çayyolu’na 3 km uzaklıktadır. Bazı zaviyelerin mezarları halen orada yer alır. 2010 yıllarına kadar köy alanı olarak geçerken daha sonraları mahalle olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenmiştir. Mahalle ve semt olmasından sonra ekonomisi yoğun olarak inşaat sektörü, gayrimenkul ve yatırıma yönelmiştir. Mahalle olmasına rağmen, modern anlamda şehircilik adını taşımaktadır. Podium Alışveriş Merkezi, tam merkezde konumlanmıştır. Askeri birliklerin lojmanları ise burada yer alır. Başkent Üniversite’si Bağlıca’da yer almaktadır. Bundan dolayı hastane, tıp fakültesi, ar-ge laboratuvarları da Bağlıca’dadır. Bağlıca’nın bu kadar sosyal bir semt olması nedeni ile temizlik ihtiyacı da artmaktadır. Temizliğe gereksinim duyan koltuklarınız ile Bağlıca koltuk yıkama ekibi ilgileniyor. Bağlıca’nın hareketliliğinden halılarınızı kurtararak sağlığına kavuşturuyor. Gereken özeni göstererek en güvenli ve uygun fiyatlı olacak şekilde sizlere hizmetlerini sunuyor.