dikmen halı yıkama


dikmen halı yıkama Detay

Dikmen Halı Yıkama

Yıllardır halı yıkama sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Halıların büyüklüğüne göre yıkaması ve kurutulması oldukça zor bir işlemdir. Dikmen halı yıkama merkezi olarak sizi bu zahmetli işten kurtarıyoruz ve işin en zor kısmını biz hallediyoruz. Siz ise halılarınız keyfini sürüyorsunuz.

Dikmen Hakkında

Dikmen Ankara’nın en merkezi ilçesi olan Çankaya’ya bağlı bir semttir. Gelişmiş olan bölgenin ekonomisi oldukça gelişmiştir. Bölgenin geçmişi Hititlere kadar dayanmaktadır.

İklimi

Bölgenin iklimi karasal iklim etkisi alanındadır. Havası genellikle Ankara’da olduğu gibi Dikmen bölgesinde de aynıdır.

Tarihi

Bölgenin geçmişinin Hititlere kadar dayandığını söylemiştik. Ayrıca Gordion sonrası ikinci büyük höyük Dikmen’dedir. İpek Yolu buradan geçmiştir.

Dikmen Halı Yıkama Şubemiz

Halılarda ortalama 1 gram tozda yaklaşık olarak 250 bin zararlı bakteri bulunmaktadır. Halınız Dikmen halı yıkama firmamızda yıkanan halılarınız ilk günkü gibi yeniliğini korur. Amacımız müşterilerimizin daha temiz ve hijyenik halıları kullanmasını sağlamaktır. Bunca zaman firma olarak hiçbir zaman müşteri memnuniyetini ticari kaygımızın önüne koymadık. Süpürme ile yok edemeyeceğiniz kirleri özel şampuan ve deterjanlarımız ile mikropları yok ediyoruz. Ve bunu yaparken kesinlikle halınızı kırıp, ona zarar vermiyoruz. Evlerde yapılan temizlik şekli halınıza zarar vermektedir.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Düzgün bir şekilde yıkanmayan halılarınız mikroplardan arınamaz. İş yerlerinizde ve evlerinizde kullandığınız halılar kir ve pislik biriktirir. Bu yüzden halılarınız doğru şekilde yıkanması gerekmektedir. Süpürme ile bu bakterileri ve kirleri yok edemezsiniz. Bu yüzden vakumlama işleminin yapılması gerekmektedir. Bu şekilde temizlik, halınızın dokusuna ve yüzeyine zarar vermez. Evinizde yapacağınız halı temizleme işlemine bu yüzden son vermelisiniz. Ayrıca şunu belirtmek istiyoruz, evlerinizde yaptığınız halı temizleme yöntemleri arasında halıyı dövmek ve sert bir şekilde fırçalamak oldukça yanlış bir uygulamadır. Makinelerle halılarınızda bulunan kirli suyu akıtıyoruz. Bunun için halıyı size göndermeden önce gerekli kontrolleri yapmaktayız.

Öveçler Semt Tanıtımı

Öveçler Ankara’nın en gelişmiş semtlerindendir. Dolmuşla Ankara’nın her bölgesine ulaşabilecek bir semttir. Sokakları ve apartmanları gayet düzgün bir bölgedir. Yerleşik yapısı gayet düzenlidir. Ankara’nın en güzel ve nezih yerleşim bölgelerinden biridir.

Öveçler Halı Yıkama

Teknoloji kullanarak sizlere temiz halılar sunmamıza istemez misiniz? O hâlde doğru yerdesiniz. Bir ev için en önemli aksesuar halılardır. Çalışan ve çocuklu bayanlar, sağlıkları için halılarının temizliklerine önem vermelidirler. Öveçler halı yıkama olarak halılarınıza önem veriyoruz. Müşterilerimize tamamen profesyonel hizmetler sunuyoruz. Yaptığımız vakumlama işlemi ile halılarınız derisine nüfuz ederek, ilk günkü gibi yapıyoruz. Müşterilerimize ve halılarına aynı önemi vererek kaliteli bir şekilde çalışıyoruz.

Balgat Semt Tanıtımı

Balgat, eskiden şehrin oldukça dışında kalan bir köydü. Daha sonra bu bölge üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda Ankara’nın en gelişmiş illerinden biri olmuştur. Çok sayıda siyasi partinin genel merkezliğini yapmıştır. Başlıca, Barış Manço Caddesi, Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, Ziyabey Caddesi, Hacıabdullahoğlu Caddesi ce Cevizlidere Caddesi başlıca caddelerinden bazılarıdır.

Balgat Halı Yıkama

Bütün müşterilerimize teknolojiyi kullanarak tertemiz halılar sunuyoruz. Profesyonel hizmetler sunarak, elimizden geldiği kadar siz müşterilerimiz için çalışıyoruz. Vakumlama işlemiyle halılarınızın derisinde bulunan kıl, tüy, toz ve mikropları yok ediyoruz. Balgat halı yıkama olarak kaliteli hizmet sunuyoruz. Halılarınızı aldığımız adrese ambalajlı ve rulo şeklinde sarılmış olarak teslim ediyoruz. Bitkisel deterjanları ve sabunları tercih ediyoruz. Ve alanın da profesyonel olarak çalışıyoruz.

Cevizlidere Semt Tanıtımı

Eski adı Erzurum Caddesidir. Çankaya’nın en bilindik mahallelerinden biridir. Yol yapım çalışmaları sayesinde düzgün yollara kavuşmuştur. Sosyal ve ekonomik seviyesi oldukça yüksektir. Yol üzerinde lokantalar, bankalar ve eğitim kurumları bulunmaktadır. Cevizlidere Caddesi ve ODTÜ’ye bağlıdır. Bölgede konut fiyatları oldukça uygundur.

Cevizlidere Halı Yıkama

Neden Cevizlidere halı yıkama tercih etmelisiniz? Çünkü biz bütün müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz. Yıkama işlemini en kısa sürede gerçekleştirip, aynı süre de evlerinize teslim ediyoruz. Halılarınızı rulo haline getirip ve ambalajlayıp, öyle teslim ediyoruz. Bu sektörde bulunan en kaliteli firmalar arasındayız. Ve en önemlisi, bizi diğer firmalardan ayıran özellik, sizden temizlemek için aldığımız halıları son teknoloji ile yıkıyoruz.

Osman Temiz Mahallesi

Dikmen’e bağlı bir mahalledir. Çankaya ilçesine bağlıdır. Bölgede sosyoekonomik düzey oldukça gelişmiştir. Bölge’de bulunan hastane, okul ve eğitim merkezleri bölgeyi kalkındırmıştır. Binalar her gün yükselirken, oldukça fazlaca tercih edilen bir mahalledir.

Osman Temiz Halı Yıkama

Osman Temiz halı yıkama olarak, sizlere en son teknoloji ile temizlik sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere ulaşmanız. Bütün müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Sizin için halılarınızı, mikrop ve kirlerden en kısa sürede arındırıyoruz. Ve tertemiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Sokullu Semt Tanıtımı

Ankara’nın Dikmen ilçesine bağlı bir semttir. Her türlü ulaşım çeşidini kullanarak merkeze inmeniz mümkündür.  Öveçler mahallesine oldukça yakındır. Bölgenin kültürel düzeyi oldukça gelişmiştir.

Sokullu Halı Yıkama

Bu sektör içerisinde uzun yıllardır Sokullu halı yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Son teknoloji makinelerimiz ile temizliği sizler hissettiriyoruz. İşlem tamamen alanında profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Temizliği sağlığınıza uygun bir şekilde yapıyoruz. Halılarınızın yeni almış gibi bir görünüme mi kavuşturmak istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Kaliteli hizmet için bizi tercih ettiğiniz için müşterilerimize teşekkür ederiz.