etimesgut koltuk yıkama


etimesgut koltuk yıkama Detay

Etimesgut Koltuk Yıkama

Yıllardır süregelen vizyon ve misyonumuz ile amacımız, en önemlisi koltuklarınızın temizliği için çalışıyoruz. Evlerimizin, ofislerimizin hayatımızın en önemli anlarının var olan koltuklarınız ile Etimesgut koltuk yıkama olarak biz  ilgileniyoruz.

Etimesgut Hakkında

Ankara Eryaman’da bulunan Göksu olarak adlandırılan bölgenin kıyı kesiminde bulunan yerleşim alanıdır. İlçede kültürel etkinliklere oldukça önem verilir. Yarı olimpik yüzme havuzu, Türk beyleri kent meydanı, havuz ve stadyum vardır. Birçok alışveriş merkezi bulunur: Optimum AVM, Dolphin AVM, Galaxy AVM gibi. Hem İstanbul’a hem de İzmir’e seyir alan trenlerin yol hattı üzerinde olan bir ilçedir.

Etimesgut’un İklimi Hakkında

Etimesgut ilçesinde, karasal iklimin genel özellikleri görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk geçer. Yağışlar daha çok bahar aylarındadır. En çok kar yağışı ocak ayındadır.

Etimesgut’un İdari Yapısı

1924-25 yıllarında Bulgaristan tarafından gelen Türkler için bir köy olarak tahsis edilmiştir. 1928 yılında imar edilmiştir.

Etimesgut’un Mahalleri

30 Ağustos, Alsancak, Atakent, Ayyıldız, Bahçekapı, Topçular gibi yaklaşık 23 tane mahallesi bulunur.

Etimesgut Koltuk Yıkama Şubemiz

Koltuklarımızda, insan vücudundan dökülen deri parçalarıyla beslenen gözle görülmeyen milyonlarca mikrop ve bakteri vardır. Bu bakteri ve mikroplar, kalıntıların kokusuna ve var oluşuna gelirler. İnsan sağlığı için büyük tehdit uyarırlar. Bu nedenle koltuklarınızın özenle yıkanması ve bu mikroplardan arındırılması gerekir, ayrıca mikropların barınacağı bir ortamın yok edilmesi için gereklidir. İki-üç yıl da bir temizlenmesi gerekir. Etimesgut koltuk temizleme şubemiz, sizin sağlığınızı koruyup koltuklarınıza bir koruyucu bariyer oluyor.  Koltuk setlerinize zarar vermeden, ilk günkü rengi ve modelini bozmadan temizliyoruz. Süpürge ile veya evde yapılan halı, koltuk yıkamalarına göre çok daha sağlıklı ve temiz halılar gönderiyoruz. Gönderim sürecinden önce, gerekli kontrolleri her zaman yapıyoruz.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuklarınızın kir ve mikroplardan arınırken aynı zamanda modelini ve rengini de koruması gerekir. Bu nedenle, doğru bir şekilde yıkanması gerekir. Eryaman koltuk yıkama şubeniz olarak, bu güvenceyi size veriyoruz. Koltuklarınızın dokusuna zarar vermeden, çırpmadan ya da kırpmadan temizliyoruz, en önemlisi koltuğunuza uygun şampuanlar kullanıyoruz. Gerekli koltuk sabun ve şampuanlarını kullanarak tüm kir ve mikroplardan arındırdıktan sonra kalan kirli suyu tamamen süzerek sizlere yolluyoruz. Koltuklarınızın yüzlerine uygun temizliği gerçekleştiriyoruz, kumaş tipine göre farklı temizlik yöntemleri uyguluyoruz. Son olarak, Etimesgut koltuk yıkama firması  olarak, koltuklarınızı belli kalitede muşamba ve örtüler ile sararak bir zarar vermeden evlerinize getiriyoruz. Herhangi bir hasar ve zararın olmayacağının temennisini veriyoruz. Koltuk  yıkama fiyatlarımız, bütçenize uygundur.

 Eryaman Semt Tanıtımı

Ankara’nın Etimesgut ilçesindeki büyük mahallelerden biridir. Yenimahalle ilçesine bağlı olup Ata Mahallesi’nin birleşiminden oluşmaktadır. Demir yolu hattının kuzeyinde yer alır. Şu anki Eryaman mahallesi, eski Eryaman köyünün üzerine kurulmuştur. Dolayısı ile semt ismini, buradan almıştır. 1990’lı yıllarda Turgut Özal tarafından, semte TOKİ yerleşkeleri yapılmıştır. Yerleşkede evler çok katlı ve yüksek binalardır. TOKİ’nin başlatıldığı dönemlerde, Susuz mahallesi ayrı bir köy halindeydi. Daha sonra mahalleden ayrılarak Yeni Mahalle’ye bağlı Ata mahallesi de Eryaman semti içerisine katılmıştır. Eryaman nüfusu, sürekli olarak artış gösterir. Ankara şehir merkezine yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Ayrıca Yeşilova Mahallesinin TCDD hattının kuzeyindeki kısım da Eryaman olarak tanınır. Eryaman TOKİ yerleşkesi ve diğer yapıtların düşük kira bütçesinde olması nedeni ile öğrenciler ve memurlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Eryaman çevresinde bulunan Göksu Parkı, ün kazanmış bir parktır. Küçük doğal bir göl ve yeşil alandan oluşur. Eryaman evleri, sıkışık bir şekilde değildir, daha dağınık bir düzende yapılmıştır. Villaların bulunduğu kısımda ise, tripleks ve ikiz evler daha ön plandadır. Burada yüksek gelirli aileler ikamet eder. Eryaman yaklaşık 10 mahalleden oluşan semtin adıdır. Bilkent, Hacettepe ve ODTÜ gibi üniversite öğrencilerinin sıklıkla bulunduğu bölgedir.

Göksu Semt Tanıtımı

Ankara’nın en büyük parklarından biri Göksu Parkıdır. Eryaman ilçesindeki Susuz Gölet üzerine kurulmuştur. Restoran, kafe, dinlence ve piknik yerleri bulunur. Ayrıca lunapark bölümleri, yürüyüş, koşu yolları, ayrı birer spor merkezleri ve büfeleri de bulunmaktadır. Son zamanlarda gelişerek şehir merkezi ile iç içe bir ortam oluşturmuştur. Göksu Parkı, Kızılay’a 25 kilometre uzaklıktadır. Duraklardan çeşitli metrobüsler, minibüsler ve dolmuşlar kalkmaktadır. Göksu parkı Ankara Büyükşehir Belediyesi Anfa Altınpark işletmesine bağlıdır. Yaklaşık 510.000 m2 bir alandadır. Ankara’nın en büyük parklarından biridir. Aileniz ile güvenle gezebileceğiniz mekandır.

Atakent Semt Tanıtımı

Etimesgut’ta bulunan Atakent semti, yüksek binaları ile ün kazanmıştır. Birçok inşaat, site, binalar bulunmaktadır. Batıkent’e hayat veren bu yüksek binalar oldukça ilgi çekiyor. Binaların yanında, sosyal tesisleri de bulunuyor. 7’den 70’e tüm toplum kesimlerine hitap eden yerleşim alanıdır. Atakent site kira ücretleri, diğer semtlere göre daha fazla miktardadır. Yüksek gelirli ailelerin yerleştiği semttir.

Elvankent Semt Tanıtımı

Ankara merkeze uzak olan Elvankent, diğer semtlere nazaran daha çok sitelerin yer aldığı bölgedir. Merkeze uzak olmasına rağmen sosyal yaşam konusunda sıkıntı çekilmez. Pastaneler, parklar, hastaneler, giyim mağazaları bulunmaktadır. Her türlü gereksinimin elinizin altında olması, Elvankent’i diğer semtlerden ayıran bir özelliktir. Optimum alışveriş merkezine 5 dakika uzaklıktadır. Ayrıca temiz bir semt olarak