halı yıkama


halı yıkama Detay

 

Halı Yıkama

 En kaliteli şampuanlar ile otomatik makineler içerisinde halı yıkama işlemi Çalışkan halı yıkama tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.

Çalışkan Halı Yıkama Hizmetimiz

Kullandığınız halıların zaman içinde kirlenmesi hem hijyenik açıdan hem de sağlık açısından sorunlar yaşanmasına neden olabileceği için halıların yıkatılması gerekir. Firmamız Ankara halı yıkama işlemlerinde profesyonel olarak tam otomatik makineler ile yıkama işlemi yapmaktadır. Her zaman önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak olduğundan kullandığınız teknolojik cihazlardan yıkama ürünlerine kadar her ayrıntıya dikkat ederek işlemlerinizi yürütüyoruz.

Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip arkadaşlarımız ücretsiz olarak halılarınızı servis ile teslim alarak fabrikaya getirmektedir. Aynı şekilde yıkama işlemi tamamlandıktan sonra da halılarınız servislerimiz ile ücretsiz olarak adresinize teslim edilmektedir.

Hizmetlerimizde en iyi sonuçları alacağınızın garantisini sizlere veriyoruz. Yıkama işlemi sonrasında yapılan kontroller ile halılarda itinalı temizlik yapıldığından ve leke kalmadığından emin olarak tarafınıza gönderiyoruz. Olabilecek bazı durumlar karşısında memnun kalmazsanız halılarınız ücretsiz yeniden yıkanmaktadır.

 

Halılarınızı Hangi Deterjanlarla Yıkıyoruz?

Halılarda yıkama işlemi yapılırken özellikle Çalışkan halı yıkama daha itinalı ve kaliteli sonuçlar alınması için en kaliteli şampuan seçenekleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tarafından verilen yıkama hizmetlerinde antibakteriyel halı yıkama her tür halı için en uygun şampuan seçeneği  ile daha hijyenik ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlıyoruz.

Halının dokusuna zarar vermeden temizleme işlemi yapmamızı kolaylaştırdığı için tercih ettiğimiz şampuanların yanı sıra firmamız halılarda leke çıkarıcı ile daha itinalı temizleme işlemi yapmaktadır.

 

Halılarınızı Hangi Makinalarla Yıkıyoruz?

Halılarınızı gelişmiş sistemler sayesinde tam otomatik makineler ile yıkıyoruz. Firmamız içerisinde bulunan çok sayıda son sistem donanımlı halı yıkama makinaları sayesinde her halı için uygun koşullarda profesyonel olarak yıkama işlemi yapmaktayız. Özellikle çoğu firma günümüzde hala yerde veya otopark gibi alanlarda tazyikli su ile yıkama işlemi yaparken firmamız sizlere son sistem teknoloji ile hizmet vermektedir.

 

Halılarınızı Nasıl Kurutuyoruz?

Halılarınız otomatik makineler ile yıkandıktan ve durulama işlemi yapıldıktan sonra sıkma makinelerimiz ile sıkılarak bu şekilde içerisinde bulunan fazlalık suyun çıkartılması sağlanmaktadır. Özellikle halıların daha kısa süre içinde kurutulması için sıkma işlemi etkili olmaktadır.

Sıkma işleminin ardından halıların tamamen içerisinde hiç su kalmayacak şekilde kurutulması için firmamızın 3000 m2’lik kapalı alanında kurutma işlemi yapılmaktadır. Halıların renklerinde solma olmaması ve yapısına güneşin zarar vermemesi için güneş görmeyen alanlarda kurutma işlemini yapıyor.

Çalışkan halı yıkama içerisinde yeterli alanımız bulunduğundan yaz kış her dönem halılar yıkandıktan sonra kapalı ortamda yeterli süre bekletilerek bu şekilde kuruması sağlanmaktadır. Özellikle halıların içerisinde kalacak su zamanla yapısına zarar vereceği için halının kullanım süresinin azalmasına neden olacaktır. Bu nedenle firmamız bu alanda en iyi şekilde kurutma işlemini yaparak halılarınızın ömrünü uzatmaktadır.

 

Halılarınızı Nasıl Paketliyoruz?

Halılar kurutma işlemi sonrasında halı paketleme alanına alınarak bu şekilde sarıldıktan sonra paketlenmektedir. Firmamız diğer firmaların aksine halıların üzerine zımba ile etiketleme yapmak yerine yapışkan etiketler kullanmaktadır. Zımba ile yapılan etiketleme işleminde müşterilerin sorun yaşama olasılığı bulunduğundan firmamız ile anlamda olabilecek sorunlara karşı önlem alarak yapışkanlı etiketler kullanarak teslimat öncesinde de etiketlerin halılardan çıkartılmasını sağlamaktadır.

Halıların poşetleme için firmamızın isminin yer aldığı özel poşetler ile paketleme işlemi yapılmaktadır. Halılarınız güzel kokması için paketleme aşamasında üzerine sıkılan en güzel halı parfümleri sayesinde paketleri açtığınızda uzun süre hoş kokusu ile halılarınızı istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

 

Kimlerin Halısını Yıkıyoruz?

Firmamızın sunmuş olduğu halı yıkama hizmeti talep edilecek olan her alanda kaliteli şekilde yapılmaktadır. Hizmet alanlarımız aşağıda yer aldığı şekildedir.

Ev Halıları Yıkama

Evinizde kullandığınız her tür halı firmamızda dokusuna göre ayrılarak bu şekilde halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Yün, dokuma, şhaagy, yolluk, makine halısı gibi birbirinden farklı yapılardaki halılar otomatik makinelerde uzman personel tarafından yıkanmaktadır. Evinizden alınan halılarınız fabrika içerisinde otomatik makineler ile yıkanarak kurutulduktan sonra yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Kurumsal Halı Yıkama

Kurumsal firmaların halılarının yerinde yıkanması için firmamız bu alanda da kurumsal halı yıkama hizmeti vermektedir. Bu sayede daha kısa sürede ve kolayca yapılacak olan yıkama işlemi sonrasında halılarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle otomatik makineler ile uzman personelimiz tarafından en kaliteli şampuanlar kullanılarak yapılan yıkama işlemi daha sağlıklı alanlarda çalışmanız için önemlidir.

 

Ofis Halısı Yıkama

Ofis içerisinde kullandığınız farklı türlerdeki halılar için ofis halısı yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ofisinizi konuklarınız için daha hijyenik ve temiz olmasını sağlamak adına yapacağınız düzenli yıkatma işlemi ile istediğiniz gibi kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yurt Halısı Yıkama

Öğrenci yurtlarında bulunan halıların zaman içinde kirlenmesi ortamda bulunan kişilerin sağlıkları açısından da sorunlar oluşturacağı için özellikle düzenli olarak yıkatılması gerekir. Bu alanda sizlere sunduğumuz hizmetimiz sayesinde yurt içerisinde bulunan halıların yıkanması için antibakteriyal ürünler ile daha kaliteli ve hijyenik sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Otel Halısı Yıkama

Otellerde her alanda özellikle halı olması yerinde yıkama ile bu sürecin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle firmamız yerinde halı yıkama hizmeti ile otel sahibi olan müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip arkadaşlarımız yerinde yıkama için otomatik makineler ile yıkama işlemini halıların bulunduğu ortamda yaparak ardından sizlere temiz bir şekilde teslimatını yapmaktadır.

Kreş Halısı Yıkama

Kreşler küçük çocukların uzun süre durduğu alanlar olduğu kadar özellikle halı üzerinden aktivite yaptıkları alanlarda olduğundan halı temizliği bu noktada oldukça önemlidir. Bu nedenle de düzenli olarak yaptırılması gerekir. Halıların temizliği kadar firmamız hijyenik açıdan da istenilen sonuçların elde edilmesini amaçladığından antibakteriyal ürünler ile halılarda oluşan mikrop ve bakterilerin yok edilmesini sağlamaktadır.

Kreş içerisinde bulunan halıların yerinde veya fabrikamız içerisinde yıkanması için taleplerinize göre hareket edilmektedir. Otomatik makineler ile yapılan temizleme işlemi sayesinde kreş içerisinde bulunan her halı tek tek yıkanarak daha temiz şekilde kullanılabilir.

Cami Halısı Yıkama

Camilerde her alan halı ile kaplı olduğundan yıkama işlemi yerinde yapılarak bu şekilde daha kısa süre içerisinde sonuçlanmaktadır. Otomatik makinelerimiz ile cami içerisinde yıkanacak olan halıların itinalı bir şekilde yıkanmasını sağlayarak bu sayede daha hijyenik kullanım elde edilmesini sağlamaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları

Fabrika içerisinde veya yerinde verdiğimiz hizmetlerimiz ile taleplerinizi en iyi sonuçları alacağınız şekilde karşılaşmaktayız. Firmamız halı yıkama alanında gelişmiş sistemler ile itinalı temizlik işlemi yaptığından her durumda daha kaliteli sonuçlar alınması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Halıların dokusuna ve yapısına göre göre değişen halı yıkama fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız.

Halının türüne göre belirlenmiş olan metrekare fiyatı üzerinden ekibimiz adresinize geldiğinden halıların kaydını alırken sisteme giriş yapmaktadır. Metrekare fiyatı alınan alının metrekaresi ile çarpılarak bu şekilde toplam tutarı belirlenmektedir. Teslim alınan her halının dokusuna göre işlem yapıldığından bu konuda her biri için farklı fiyat seçenekleri belirlenmiştir.

Firmamız her zaman kaliteli hizmeti ile uygun fiyat seçeneğini bir arada sunarak bu sayede müşterilerin bütçesini zorlamadan kaliteli sonuçlar alması için çalışmaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLE VE SEMTLER

        ETİMESGUT HALI YIKAMA, TOPCU HALI YIKAMA,  AHİMESUT HALI YIKAMA, 30 AĞUSTOS HALI YIKAMA, İSTASYON HALI YIKAMA, ALSANCAK HALI YIKAMA, YEŞİL OVA HALI YIKAMA, ERYAMAN HALI YIKAMA, ŞEHİT OSMAN AVCI HALI YIKAMA, GÖKSU HALI YIKAMA, ŞEKER HALI YIKAMA, ALTAY HALI YIKAMA, TUNAHAN HALI YIKAMA,

      SİNCAN HALI YIKAMA, TANDOĞAN HALI YIKAMA, MALAZGİRT HALI YIKAMA, OSMANLI HALI YIKAMA, ATATÜRK MAHALLESİ HALI YIKAMA, MAREŞAL ÇAKMAK HALI YIKAMA, AKŞEMSETTİN HALI YIKAMA, PLEVNE HALI YIKAMA, GÖKÇEK HALI YIKAMA, TÖREKENT HALI YIKAMA, YENİKENT HALI YIKAMA, FEVZİ ÇAKMAK HALI YIKAMA, MUSTAFA KEMAL HALI YIKAMA, 29 EKİM HALI YIKAMA, MENDERES HALI YIKAMA, GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA, FATİH HALI YIKAMA,

            YENİMAHALLE HALI YIKAMA, SUSUZ HALI YIKAMA, ATA HALI YIKAMA, ÇAKIRLAR HALI YIKAMA, TURGUT ÖZAL HALI YIKAMA, YENİBATI HALI YIKAMA, KARDELEN HALI YIKAMA,