kreş halısı yıkama


kreş halısı yıkama Detay

 

Kreş Halı ve Halıfleks Yıkama

Firmamızda, kreşlerdeki çocukların sağlığı için antialerjik ve kimyasal içermeyen temizleyicilerle halı ve halıfleks yıkamada maksimum hijyen sağlanmaktadır.

Çocukların Sağlığı Güvende Olsun

Aileler kreşlere çocuklarını verirken gözlerinin arkada kalmadan güvenilir bir kurum arayışında olmaktadırlar. Çocukların bulunduğu ortamlardaki hijyen koşullarının eksiksiz sağlanması zorunlu bir durumdur.

Aileler eğitim, öğretimle birlikte ortamın hijyenik olup olmadığı konusuna da özellikle dikkat ederler. Kreşlerde ıslak zeminler haricinde tüm alanlarda genellikle halıfleks kaplama zemin kullanılmakta olup, onların yerle direk temaslarının önüne geçilmektedir.

Ancak bilinmelidir ki halıfleks kullanımı sonrasında temizliği profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Kullanılan temizleyiciler dermatolojik olarak gerekli testlerden geçmiş olmalı ve sağlığa zararlı kimyasallar içermemelidir.

Yerinde Yıkama Hizmetimiz İle Zamandan Tasarruf Edin

Kreşler gibi çocukların bulunduğu ortamlarda kullanılan halıflekslerin periyodik olarak temizlenmesi, mevcut ortamın sağlıklı olmasını sağlarken kreş halıfleks yıkama işlemini yerinde yapan firmamız, zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Halı veya halıfleks gibi yer döşeme ve yaygılarının firmamız tarafından kapınızdan alınıp, gerekli işlemlere tabi tutulduktan sonra tarafınıza teslim edilmesi mümkündür. Ancak sürekli çocukların aktif olarak kullandığı alanlardaki kaplamanın mekandan uzaklaştırılması sıkıntılara yol açabilecektir.

Firmamız kreş halıfleks yıkama firmaları karşılaştırmasında kısa sürede yerinde yıkama hizmeti ayrıcalığını sizlere sunmaktadır. Yerinde yıkama işlemi kısa sürede yapılmakta, tam kurutma sağlanmaktadır. Bu sayede zahmetsizce ve düzen bozukluğu yaşanmadan halıflekslerin ve dolayısıyla bulunulan ortamın maksimum hijyeni kısas ürede sağlanmaktadır.

Memnuniyetiniz İçin Para İade Garantili Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız, kaliteli hizmetine, deneyimli elemanlarına ve son teknoloji ürünü ekipmanlarına olan güvenini, sizlere sunduğu hizmetleri para iade garantili şekilde yaparak göstermeyi amaçlamıştır.

Müşteri memnuniyeti ve yapılan işin kalitesi ön planda tutularak çalışmalarını sürdüren firmamızda kreş halıfleks yıkama fiyatları yapılan işe ve bütçenize uygun olacak şekilde ayarlanmıştır. Herhangi bir sebeple almış olduğunuz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde yapılan işleme ücret ödemeniz talep edilmez.

İsteğinizin eksiksiz karşılanması için gerekirse yıkama, arındırma ve kurutma işlemleri tekrar edilebilir. Firmamızın kendisine ve vermiş olduğu hizmete olan güveniyle tanışmak ve garantili hizmet almak için irtibat telefonlarımız ya da internet sayfamız aracılığı ile bizlerle irtibata geçiniz.

Kreş Halısı Neden Yıkanmalıdır?

Kreşler çocukların günün önemli bir bölümünü geçirdiği, barındığı, uyuduğu, yemek yediği ve oyun oynadığı alanlardır. Bu sebeple kreşlerin hijyen açısından temiz olması ve sağlık koşullarına uygun olması gerekmektedir.

Kreş halılarını yıkatmak için profesyonel halı yıkama firmamızdan destek alabilirsiniz. Halı yıkama konusunda tecrübeli firmamızın tercih edilmesi sadece halı yüzeyinin temizlenmesini değil; halının dibinde bulunan mikrop ve bakterilerin temizlenmesine de olanak sağlar.

Halıların yüzeyinde bulunan tüm kir ve mikropların dibe çöktüğü düşünüldüğünde vakumlu ve emiş gücü yüksek halı yıkama makinelerimiz aracılığıyla kreş halılarının yıkama işlemlerini başarı ile yürütüyoruz.

Kreş Halısı Nasıl Yıkanır?

Kreş halıları emiş gücü oldukça yüksek olan halı yıkama makinelerimiz ve kreş halısı için uygun olan, kimyasal madde içermeyen halı yıkama şampuanlarımız kullanılarak yıkanmaktadır. Kreş halılarını yıkarken uygun yöntemlerin kullanılması istenilen amaca ulaşılmasına olanak sağlar.

Kreşlerde kullanılan halıların yapısı diğer halılara göre farklıdır. Bu sebeple kreş halıları yıkanırken kullanılan makine ve halı yıkama şampuanlarının kreş halısının yapısına uygun olması gerekmektedir.

Kreş halılarının temizliği için hizmet sunan ve halı yıkama firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız deneyimlerinden faydalanarak halı yıkama hizmeti sunuyor.

Kreş Halısı Yıkama Hizmetlerimiz

Profesyonel anlamda kreş halısı yıkama hizmeti sunuyoruz. Kreş halılarını profesyonel halı yıkama ekibimiz yerinde temizliyor. Kreş halısı temizliği öğrencilerin olmadığı günlerde gerçekleştiriliyor ve öğrencilerin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kalması sağlanıyor.

Kreş halı yıkama fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Ancak kaliteli bir kreş halısı yıkama hizmeti sunarken uygun fiyatlarla hizmet sunmak da bizim için çok önemli bir yere sahiptir.

 

Güvenilir ve kaliteli bir kreş halısı yıkama hizmeti sunuyoruz. Kreş halılarını yıkama hizmetlerimizde kendimize çok güveniyoruz. Bu sebeple kreş halısı yıkama hizmetlerinden memnun kalmazsanız sizlerden herhangi bir şekilde ücret talep etmiyoruz. Güvenilir ve kaliteli kreş halısı yıkama hizmetleri için profesyonel halı yıkama ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.