mağaza demo halıfleks yıkaması


mağaza demo halıfleks yıkaması Detay

 

Mağaza Demo Halıflekslerinin Yıkanması

Uzman ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla mağazalarınızdaki demo halıfleksleriniz kısa sürede hem temiz hem de hijyenik yapılmaktadır.

Temiz ve Sağlıklı Demo Ürünler

Mağazalarda bulunan teşhir ve demo halıfleks ürünlerinin doğru sergilenebilmesi ve müşteriye tanıtımında görsel olarak kendini gösterebilmesi için periyodik olarak temizlenmesi önerilmektedir.

Pek çok kişi tarafından incelenen ürünlerden olan mağaza demo halıfleks yıkama hizmetimizden yararlanarak hem görsel başarıyı hem de hijyeni müşterilerinize sunabileceksiniz. Elbetteki uzun süre teşhirde bulunan halıflekslerin kirlenmesi ve kendini gösterememesi mümkündür.

Renk, doku gibi özellikleri kirlenme sonucunda belli olmayan teşhir ürünleri nedeniyle müşterilerinizin mağazanızdan olumsuz bir şekilde ayrılması da mümkündür. Genel sağlığın korunması ve teşhir ürünlerinin albenisinin olabilmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekliliği göz ardı edilemez bir gerçektir.

Teşhir Ürünleriniz Kendisini Göstersin

Mağazalardaki teşhir ürünleri dış etkenlere sürekli maruz kalan ve çok çabuk kirlenebilen ürünlerdir. Başarılı bir satışın en önemli etkilerinden olan teşhir ürünlerinin kendisini gösterebilmesi için temiz ve hijyenik olması gerekliliği göz ardı edilmemelidir.

Mağaza demo halıfleks yıkama firmaları arasında sizlere en uygun fiyat garantisini en kaliteli hizmetle sunmaktayız. Sizlere halı ve halıfleks yıkama hizmetini profesyonel çalışma anlayışı ile sunarken, yapmış olduğumuz hizmetler firmamızın güvencesi altındadır.

Demo halıflekslerin sabit ya da katalog halinde olması mümkündür. Mağazanızda sabit demo halıfleks ürününüz varsa bunları yerinde yıkama hizmetimiz ile kısa sürede temiz ve hijyenik duruma getirmekteyiz.

Halıfleks Yıkama ve Hijyen Hizmetleri Firmamızın Garantisinde

Almış olduğunuz hizmetten memnun olmanız çalışma anlayışımızda öncelikli olarak yer almaktadır. Memnuniyetinizin sağlanamadığı herhangi bir durumda aldığınız hizmet için ödemiş olduğunuz para tarafımızca size iade edilecektir.

Para iade garantisi ile sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmadığınız durumlarda ücretsiz olarak işlemin tekrarı tarafınıza sunulabilir. Profesyonel ve deneyimli çalışanlarımızla, uzun yıllardır yenilikçi ve teknolojiyle değişime açık olan ekipmanlarımızla sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermek için çalışmaktayız.

Yerinde ya da taşıma ile mağaza demo halıfleks yıkama fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için irtibat telefonlarımız veya web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde profesyonel çalışanlarımız size kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Mağaza Demo Halıları Neden Yıkanmalıdır?

Mağazalarda bulunan demo halıların temizliği için halı yıkama firmamızdan yardım alabilirsiniz. Mağazalarda yer alan demo halıların temizliğinin belirli süre aralığıyla gerçekleştirilmesi gerekir.

Demo halılar ürünleri tanıtmak için kullanılan halılardır. Ürünleri tanıtmak için reklam amaçlı kullanılan demo halılar zamanla kirlenebilmektedir. Reklam amaçlı kullanılan demo halıların temiz olması müşteri beklentileri açısından çok önemlidir.

Müşterilerin dikkatini çekebilmek ve temiz bir görüntü ortaya çıkarılabilmek için demo halıların halı yıkama firmalarımız aracılığıyla belli aralıklarla yıkattırılması gerekmektedir.

Mağaza Demo Halıları Nasıl Yıkanmaktadır?

Mağaza demo halılarınızı yerinde yıkama hizmeti verebilmekteyiz. Çok fazla demo halının bulunması halinde mağazanızdan demo halılarınızı makbuz karşılığında alıyor ve halı yıkama merkezlerimize götürüyoruz.

Mağazanızdan alınan demo halıların karışmaması için numaralandırıyor ve yıkama merkezlerimizde özenli bir şekilde yıkıyoruz. Demo halılarınız halı yıkama merkezlerinde yıkamadan önce çırpıyor ve tüm tozdan arındırıyoruz.

Demo halılarınızın cinsine en uygun halı yıkama şampuanları kullanarak halıların dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. Son teknoloji ile üretilmiş olan halı yıkama makinelerimiz halıları derinlemesine temizler. Vakumlu halı yıkama makinelerimizin emiş gücü oldukça yüksek olduğu için demo halılarınızda biriken tüm kir, toz ve bakteri arındırılabilmektedir.

Bol su uygulaması ve şampuan işlemi tamamlandıktan sonra halılar durulanır. Özel kurutma odalarımızda kurutulan halılar parfümlenir ve poşetleme işlemi yapılmak suretiyle servis araçlarımıza yüklenir. Ücretsiz servis araçlarımıza yüklenen demo halılarınız mağazanıza teslim edilerek halı yıkama işlemleri tamamlanır.

Mağaza Demo Halıların Yıkama Fiyatları

Mağaza demo halılarının belirli aralıklarla profesyonel hizmet sunan kaliteli halı yıkama firmamıza temizlettirilmesi gerekmektedir. Halı yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için halı yıkama firmamıza uğrayabilir veya telefonla irtibata geçebilirsiniz.
 

İşinde profesyonel halı yıkama ekibimiz, son teknolojiyle üretilen halı yıkama makinelerimiz, halınız için uygun olan halı yıkama şampuanlarımız ve halının yapısına uygun olan, halıya zarar vermeyen kurutma odalarımız sayesinde mağaza demo halılarınız derinlemesine temizleniyor ve dezenfekte edilerek sizlere sunuluyor.