ofis halıfleks yıkama


ofis halıfleks yıkama Detay

 

Ofis Halıfleks ve Halı Yıkama

Ofislerde çok tercih edilen halı ve halıfleksleri için yıkama hizmeti veriyor ve derinlemesine temizleyerek sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Ofislerde Halıfleks Temizliği

Çalışanlar için zamanın büyük bölümü ofislerde geçmektedir. Ofis temizliği hem çalışanların sağlığı ve performansı açısından hem de ofis müşterileri açısından büyük bir öneme sahiptir.

Ofislerde halıkfleks temizliği yaptırmak isteyenler halı yıkama firmamızla irtibata geçmelidir. Halıfleksler yere yapışmış ve kaldırılması oldukça zor olan halı çeşitlerinden biridir.

Ofislerde halıfleks kullanımı oldukça yaygındır. Halıfleksler toz ve kiri içine çeken ve çok çabuk kirlenen halılardan biri olması nedeniyle deneyimli ve kaliteli halı yıkama hizmeti sunan firmamızdan halıfleks temizliği konusunda destek alabilirsiniz. Halıfleks yıkama hizmetlerimiz çerçevesinde halıfleksler yerinde temizlenmektedir.

Ofislerde Halıfleks Temizliği Nasıl Gerçekleştirilir?

Ofislerde halıfleksler kiri, tozu, mikrobu ve bakterileri içine çeken halılardan biridir. Ofislerdeki halıflekslerin temizliğini halıfleks yıkama firmaları arasında farkını ortaya koyan ve güvenilir bir halıfleks temizliği hizmeti sunan firmamıza yaptırabilirsiniz. Halıfleks temizli yaparken halıflekslerinizi yerinden kaldırmıyor ve temizleme işlemini yerinde gerçekleştiriyoruz.

Halıfleksler yere yapıştırıldığından dolayı halıfleksi sökmek ve halı yıkama merkezimize götürmek oldukça maliyetlidir. Ofislerdeki halıflekslerin temizliğini iş akışını aksatmayacak şekilde yürütüyoruz. Hiçbir eşyayı yerinden kıpırdatmadan halıfleks temizliği yapıyoruz.

Yerinde halıfleks yıkama hizmeti sunarken son derece güçlü vakum makinelerimizi kullanılıyoruz. Vakum makinelerimiz ile halıflekslerin tozunu alıyor ve  halıfleksin cinsine göre halı şampuanı kullanarak halıfleks yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Halı şampuanı ile köpürttüğümüz halıfleksler fırçalama makinemiz yardımıyla fırçalanır ve var olan tüm lekelerden arındırılır. Fırçalama işlemlerini tamamlandıktan sonra güçlü vakumlama makinemiz ile tekrar vakumlama yaparak halı şampuanı ve köpükler arındırılır.

Halıfleks tamamen durulanıncaya kadar vakumlama işlemlerimiz devam etmektedir. Halıfleks durulama işlemleri sonlanınca sıcak hava üfleyen makinelerimiz aracılığıyla halıfleksler kurutulmakta ve tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir.

Ofis Halıfleksi Yıkama Fiyatları

Ofislerde bulunan halıflekslerin derinlemesine temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için firmamız güven ve kalite kriterlerinden ödün vermeden çalışmaya devam ediyor.

Kaliteli ve güvenilir halıfleks temizliği sunuyor ve halıflekslerinizi ilk günkü gibi canlı, temiz ve parlak bir hale görünüme kavuşturuyoruz.

 

Halıfleks yıkama fiyatlarımız halıfleksin metrekaresine ve durumuna göre değişiklik göstermektedir. Halı yıkama merkezlerimizde uygun fiyatlarla halıfleks temizleme hizmetleri sunuyoruz.

Ofis Halısı Yıkama

Halı yıkama konusunda 2007 yılından bu yana Ankara’nın tüm ilçelerine geniş servis ağıyla hizmet sunuyoruz.

Ofis Halısı Nasıl Yıkanmaktadır?

Ofislerin temizliği hem çalışanların performans ve verimini arttırır hem de müşteriler açısından olumlu bir etki yaratır. Çalışanların performansını arttırmak ve sağlıklarını koruyabilmek adına belirli aralıklarla ofis halılarının temizlenmesi gerekmektedir.

Halı yıkama konusunda uzun yıllardan beri hizmet sunuyor ve ofis halılarınızı derinlemesine yıkayarak tertemiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Ofis halılarını sulu ve köpüklü yıkama sistemi ile yıkıyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

Ofis halılarını derinlemesine temizlemek ve dezenfekte edebilmek için uygun şampuanlar, fırçalama makinesi ve emiş gücü yüksek olan ekipmanlar kullanıyoruz.

Yerinde Ofis Halısı Yıkama Hizmeti

Ofisler iş ağının sürekli devam ettiği alanlardır. İş yerlerinin temizliği oldukça önemlidir. Ancak temizlik nedeniyle işlerin aksamaması gerekir. Bu sebeple ofis halıları yerinde temizlenir ve herhangi bir aksama yaşamadan temizlik hizmetleri yürütülür.

Pek çok halı yıkama firması bulunmaktadır. Ofis halılarınızı temizletmek istiyorsanız halı yıkama firmaları arasından kaliteli ofis yıkama hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bizler hem halılarınızı derinlemesine temizliyor ve dezenfekte ediyor hem de halılarınıza zarar vermeyen özel halı yıkama ekipmanları kullanıyoruz. Bu sebeple gönül rahatlığıyla ofis halılarınızı temizletebilir, sağlıklı ve temiz alanlarda çalışma fırsatı yaratabilirsiniz.

Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti

Ofis halılarınız bilgi birikimine sahip profesyonel bir ekip ile derinlemesine temizleniyor. Deneyimlerimizden yola çıkarak son teknoloji ile üretilmiş halı yıkama ekipmanlarını kullanıyoruz.

Ofis halılarını yerinde yıkıyoruz. Ofis halılarını yıkama hizmeti çerçevesinde ofislerde, camilerde, kurslarda, kafelerde ve iş merkezleri gibi pek çok yerde halı yıkama faaliyetlerini yürütüyoruz.

Halı yıkama fiyatlarımız ofis halılarının miktarı ve büyüklüğüne göre değişiklikler gösteriyor. Ancak bizler uygun fiyatlarla kaliteli ofis halısı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Üstün halı yıkama ekipmanlarımız, ofis halıları için uygun halı yıkama şampuanlarımız ve işinde profesyonel halı yıkama ekibimiz sayesinde ofislerinizi tertemiz bir hale getiriyoruz.

Ofis halılarını yıkama hizmetimizi beğenmemeniz halinde paranızı iade ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı sizlerin mutluluğu bizim için çok önemlidir.