ofis sandalyesi yıkama


ofis sandalyesi yıkama Detay

 

Ofis Sandalyesi Yıkama

Ofis içerisinde kullanılan sandalyeler için ofis sandalye yıkama hizmeti otomatik makineler ile profesyonel olarak yapılmaktadır.

Ofis Sandalye Yıkama Hizmetlerimiz

Ofis içerisinde kullandığınız sandalyelerin kirlenmesi durumunda yapılacak olan yıkama işlemi için halı yıkama firmaları arasında yer alan firmamız profesyonel ekibi ile sizlere yardımcı olmaktadır. Kullanmış olduğumuz teknoloji sayesinde her zaman kaliteli ve itinalı yıkama işlemi ile hizmet sunmaktayız.

Büro Sandalye Yıkamasını Nasıl Yapıyoruz?

Ofisinizde bulunan sandalyeleri ne kadar temiz kullanırsanız kullanın kirlenmesini engellemeniz mümkün değildir. Bu nedenle daha temiz ve hijyenik kullanım için sunmuş olduğumuz yıkama hizmetlerinde büro sandalye yıkamasını nasıl yapıyoruz? Merak ediyorsanız şu şekilde açıklayabiliriz.

Talep etmeniz durumunda profesyonel ekibimiz adresinizde ulaşarak bu şekilde sandalyelerin otomatik makineler ile kaliteli malzemeler kullanılarak yıkanmasını sağlamaktadır. Yıkama işleminin ardından durulama işlemi yapılarak bu şekilde sandalyeleriniz kurutularak sizlere teslim edilir. Antibakteriyal şampuanlar ile yapılan temizleme işlemi özellikle hijyenik kullanım için önemlidir.

Makinalarımız

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman son sistem teknoloji tercih ederek çalışmalarımızı daha kaliteli ve itinalı şekilde sizlere sunmaktayız. Sandalye yıkama hizmetinde makinalarımız yerinde yıkama işlemi yapmak için uygundur. Bu sayede ofis içerisinde yapılan yıkama işleminin ardından sandalyeleriniz kullanıma hazır olarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Fiyatlarımız

Otomatik makinelerle yapmış olduğunuz ofis sandalye yıkama fiyatları için sandalye adeti üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Tek bir sandalyenin yıkama fiyatı 6 TL olarak belirlenmiş ve bu şekilde talep ettiğiniz sayıdaki sandalyelerin yıkama işlemi sonunda ödeyeceğiniz tutar bu fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Belirlemiş olduğumuz uygun fiyatlar yıkama şirketleri arasında kaliteli sonuçlar almak isteyenlerin tercihi olmamızı sağlamaktadır.

 

Ofis Sandalye Yıkamada Püf Noktalar

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde ekibimiz yıkama hizmeti konusunda yeterli bilgiye sahiptir. Bu alanda hizmet veren yıkama şirketi olarak müşteri odaklı yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.