otel halıfleks yıkama


otel halıfleks yıkama Detay

 

Otel Halıfleks ve Halı Yıkama

Otelinizdeki konforu eksiksiz sağlayabilmek için istenilen hijyeni halılarınızda ve halıflekslerinizde de maksimum düzeyde sağlayabilmeniz için kurumsal halıfleks yıkama firmamızdan destek alabilirsiniz.

Otel Konforunu Temizlikle Taçlandırın

Halı ve halıfleks yıkama sektörünün öncü firmalarından olan kurumumuz, uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyetinin üst seviyelerde tutulmasına yönelik kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Otellerde sürekli kişilerin değişimi, ortak kullanım alanlarının yoğunluğu ve kalabalık, hijyen konusu üzerinde çok dikkatli olunmasını gerektirmektedir. Sürekli dolu olan otelinizde özellikle yerlerde geniş kullanım alanı bulan halıflekslerin yerinde temizlenmesi gerektiği de bilinen bir gerçektir.

Temizlik yapılırken müşterilerin rahatsız edilmeden, yerinde otel halıfleks yıkama hizmeti veren firmamız aracılığı ile maksimum hijyeni minimum sürede sağlayabilirsiniz. Halıflekslerin özellikle otellerde her an kullanıma açık alanlarda bulunduğundan dolayı kısa sürede temizlenip kurutulması gerekmektedir.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyat Bir Arada

Firmamızın sizlere sunduğu en kaliteli hizmet, otel halıfleks yıkama firmaları arasında üst sıralarda olmaya devam ederken, profesyonel ve garantili hizmetimizi en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimiz para iade garantili olarak verilmektedir.

Otel halıfleks yıkama fiyatları karşılaştırmasından önce firmaların sizlere sunabileceği hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi edinmelisiniz. Firmamızın resmi internet sayfasından veya irtibat telefonlarımızdan bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Almış olduğunuz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde bizimle iletişime geçtiğiniz anda hizmet sonrası sorunlarınız kısa sürede çözüme ulaştırılacak, gerekirse paranız iade edilerek istekleriniz ücretsiz olarak eksiksiz bir şekilde karşılanacaktır.

Halıflekslerin Temizliğinde Kurutma Aşamasının Önemi

Özellikle otel gibi yoğun kalabalık ve sık kullanımın söz konusu olduğu yerlerde halı veya halıflekslerin yerinde yıkanmasının ardından tam kurutmaya tabi tutulması gerekmektedir. Halıfleks alt yüzeyinin ve üst yüzeyinin tamamen kurutulmasının ardından istenilen sonuç elde edilmekte, memnuniyetiniz tam olarak sağlanabilmektedir.

Kullanmış olduğumuz antialerjik temizlik materyali yüzey üzerinden tamamen uzaklaştırıldıktan sonra tam kurutma işlemi yapılmaktadır. Yüzeyin ıslak kalması istenen hijyenin sağlanmasını zorlaştıracağı gibi, yapılmış olan temizlik ve beklenen hijyen eksik kalacaktır.

Son teknoloji ile üretilmiş olan ekipmanlarımız ile deneyimli personellerimiz istenilen temizliği gerçekleştirdikten sonra sağlanan temizlik ve hijyenin devamlılığı için kısa sürede tam kurutma işlemini yapmaktadır.

Otel Halısı Nasıl Yıkanır?

Otel halılarının temizliği için profesyonel bir halı yıkama firmasından destek alınmalıdır. Halı temizliği için vasıfsız otel çalışanlarının kullanılması doğru değildir. Halı yıkama firmamız halı yıkama konusunda profesyonel bir halı yıkama hizmeti vermekte ve halılara zarar vermeden derinlemesine temizlemektedir.

İstenilen temizliğe ulaşabilmek için otel halılarında profesyonel bir temizlik hizmeti satın almak gerekir. Otel halısı yıkama hizmetlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Duvardan duvara halı yıkama işlemleri yürütüyor ve garantili otel halısı yıkama hizmetleri sunuyoruz.

Otellerde halı yıkama işlemlerini otellerin en uygun olduğu zamanlarda gerçekleştiriyoruz. Otel müşterilerini rahatsız etmeden büyük bir dikkat ve özveri ile otel halılarını yıkıyoruz.

Otel Halısı Yıkama Hizmetleri

Otel halıları her gün yepyeni konuklarını ağırlar. Bu sebeple çabuk kirlenen otel halılarının belirli aralıklarla temizlenmesi şarttır. Hem sağlık açısından hem de otellerin kalite anlayışı ve prestiji açısından halıların temizliği önemli bir yere sahiptir.

Kaliteli oteller belirli aralıklarla profesyonel halı yıkama hizmeti alırlar. Otel halılarının temizliği hem müşterilerin sağlığı açısından hem de müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.

Halı yıkama firmaları arasında öncü olan firmamız halı yıkama hizmetleri çerçevesinde otel halılarını yerinde temizler ve en kısa sürede halı temizliğini tamamlayarak sizlere teslim eder.

Otel Halısı Yıkama Fiyatları

Otel halısı yıkama hizmetlerinizi gerçekleştirirken 2400 W emiş gücüne sahip halı yıkama makinelerini kullanılmaktayız. Otel halılarının diplerinde bulunan tüm kir ve mikropları halı yıkama makinelerimiz sayesinde temizliyoruz.

 

Su püskürtme ve özel halı şampuanı ile halılarınız derinlemesine temizlenir. Otel halısı yıkama hizmetlerimiz çerçevesinde kullanılan makineler ekstra ses yalıtım sistemi kullanılarak hazırlanmış düşük ses seviyesine sahip makinelerdir. Bu durum otellerde müşterileri rahatsız etmeden halı yıkama işlemlerinin devam ettirilebilmesine olanak sağlar.

Zeminde iz bırakmayan tekerleklere sahip olan halı yıkama makinelerinden alınan verimi otel çalışanlarından almak mümkün değildir. Halı yıkama fiyatlarımız oldukça uygun olduğundan dolayı otel halılarınızın temizliği için alanında uzman halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.