otel sandalye yıkama


otel sandalye yıkama Detay

 

Otel Sandalye Yıkama

Otellerde farklı alanlarda kullanılan kirli sandalyeler için otel sandalye yıkama işlemi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Otel Sandalye Yıkama Hizmetlerimiz

Otel içerisinde farklı bölümlerde kullanan sandalyeler zaman içerisindeki kirlenerek istenmeyen görüntülerin oluşmasına neden olabilir. Bu durumda otel sandalye yıkama hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli sonuçları almak için yardımcı olmaktayız.

Sandalyelerin yıkama işleminde profesyonel ekibimiz otomatik makinelerle yerinde yıkama yaparak bu şekilde kısa süre içerisinde teslimatını yapmaktadır. Sandalye yıkama konusunda yeterli bilgiye sahip olan ekibimiz otel sandalye yıkama firmaları arasında sizleri profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Otel Sandalyelerini Nasıl Yıkıyoruz?

Daha kaliteli sonuçlar elde edilmesi için firmamızdan hizmet talep etmeniz durumunda adresinize en kısa süre içerisinde gelen ekibimiz öncelikle sandalyelerin gerekli kontrollerini sağlayarak kumaşlarına uygun şekilde yıkama işlemi yapmaktadır.

Otellerde devamlı olarak müşteri olabileceği düşünüldüğünden bu konuda ekibimiz gerekli itinayı göstererek çalışmaları daha kısa süre içerisinde tamamlamak için çalışmaktadır.

Otel Sandalye Yıkama Makinalarımız

Yerinde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan otel sandalyesi yıkama hizmetimizde yeterli kapasitemiz sayesinde talep etmeniz durumunda en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından adresinize ulaşım sağlanmaktadır. Sandalyelerin bulunduğu alanda yapılacak olan yıkama işlemi için firmamız otomatik sistemi ile kaliteli temizlik yapılmasını sağlamaktadır.

Sandalyelerin kumaş kısımları makineler ile kullanılan kaliteli şampuanlar sayesinde itinalı olarak temizlenmektedir. Durulama ve kurutma işleminin ardından sandalyeleriniz sizleri kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Fiyatlarımız

Sandalye yıkama hizmetlerinde belirlemiş olduğumuz tek fiyat  üzerinden hesaplanmaktadır. Tek sandalye yıkama fiyatı 5 TL olduğundan talep ettiğiniz sandalyelerin tamamı için bu fiyat üzerinden hesaplama işlemi yapılarak toplam tutar sizlere sunulmaktadır.

 

Otel Sandalyesi Yıkamasında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Daha kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlar elde edilmesi için konusunda yeterli bilgiye sahip olan ekibimiz çalışmaları sürdürmektedir. Yıkama şirketleri arasında sunmuş olduğumuz hizmetler ile özellikle kaliteli ve antibakteriyal şampuanlar kullanarak daha hijyenik sonuçlar elde edilmesini sağlamaktayız.