overlok ve saçak temizliği


overlok ve saçak temizliği Detay

 

Overlok Ve Saçak Temizliği

Halı veya kilim gibi ürünlerde overlok ve saçak temizliği profesyonel ekibimiz tarafından makineler ile yapılmaktadır.

Overlok Ve Saçak Temizliği Hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede istediğiniz halılarınızın profesyonel olarak makinelerle kesilmesini ve overlok çekilerek kullanıma hazır şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

İstediğiniz her tür halı üzerinde gerekli çalışmalar yapılarak bu şekilde daha uzun yıllar boyunca kullanım imkanı elde etmeniz sağlamaktadır. Firmamız overlok ve saçak temizliği firmaları arasında sunmuş olduğu teknolojik hizmeti ile en kaliteli şekilde sonuç almanız için çalışmalarını sürdürmektedir.

Overlok Ve Saçak Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Firmamızın sormuş olduğu hizmetler arasında yer alan overlok ve saçak temizliğini nasıl yapıyoruz? Diye merak ediyorsanız bu konuda sizlere teknolojik sistemler ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Adresinizden alınan halılarınız fabrika içerisinde overlok makinaları ile kesilip çekilerek tarafınıza teslim edilmektedir.

Halılarınızda özellikle püskül bölümünde oluşan saçakların temizlenmesi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından yapılarak bu şekilde halının daha uzun süre kullanımı sağlanmaktadır. Saçak temizleme işlemi sonrasında halılar daha kaliteli şekilde kullanıldığı gibi aynı zamanda daha hoş bir görünüm elde edilmektedir.

 

Overlok Ve Saçak Temizliği Makinalarımız

Fabrikamız içerisinde yer alan makinalarımız müşterilerimizin yapmış olduğu taleplerini karşılayacak kapasite ile hizmet vermemizi sağlamaktadır. Bu alanda hizmet veren şirketleri geride bırakacak teknolojimiz sayesinde her zaman en kaliteli sonuçlar elde edilmesi için çalışmaktayız.

Overlok Ve Saçak Temizliği Fiyatlarımız

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde yapmış olduğumuz çalışmalarda her zaman kaliteli sonuçların elde edilmesi için alanında deneyimli olan ekibimiz ile müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Aynı zamanda overlok ve saçak temizliği fiyatları konusunda sizlere sunduğumuz 4 TL fiyat seçeneği daha uygun fiyatlar ile hizmet almanızı sağlamaktadır.

Püf Noktalar

Çalışmalarımızda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan kaliteli hizmet veren yıkama firması arayanlar için overlok ve saçak temizliği püf noktalar konusunda yeterli bilgiye sahip olan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.