perde yıkama


perde yıkama Detay

 

Perde Yıkamasında kaliteyi Görün

Geniş kullanım alanına sahip olan perdelerin kirlenmesi durumunda perde yıkama hizmeti otomatik makineler ile yapılmaktadır.

Perde Yıkama Hizmetlerimiz

Ev veya işyerlerinde kullanılan perdeler zaman içinde kirlendiğinde özellikle kaliteli olarak yıkanmasını isteyenler için firmamız perde yıkama hizmetlerimiz ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Otomatik makineler içerisinde yapılan yıkama işleminde kullandığımız kaliteli deterjanlar perdelerinizin yapısına zarar verilmeden temizlenmesini sağlamaktadır.

Bu sektörde hizmet veren perde yıkama firmaları arasında uzun yıllardır profesyonel olarak çalışma yapmaktayız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğundan her perde için gerekli kontroller sağlanarak yapısına zarar verilmeden yıkanması ve daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunmasını sağlamaktayız.

 

Perde Yıkamasını Nasıl Yapıyoruz?

Perdeleriniz talep etmeniz durumunda adresinizden alınarak fabrikamız içerisinde bulunan otomatik makinelerle türlerine göre uygun deterjanlar ile yıkamaktadır.

Yıkama işleminin ardından olabilecek leke durumlarına karşı leke çıkarıcılar ile uygulama yapılmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanması ile perdeler kurutma alanına alınarak bu şekilde güneş görmeyecek alanlarda yapısına zarar verilmeden kurulmaktadır.

Farklı boyutlarda olan perdeleriniz yeterli kapasiteye sahip olan otomatik makinalarımız içerisinde yıkanarak bu şekilde daha itinalı temizleme işlemi yapılmaktadır. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren müşteri odaklı yapmış olduğu çalışmalar sayesinde bu alanda hizmet veren yıkama firmaları arasında her zaman kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

 

Perde Yıkama Fiyatlarımız

Evinizde veya işyerinizde kullandığınız perdelerin türlerine göre firmamız tarafından belirlenmiş olan perde yıkama fiyatları değişmektedir. Bu alanda hizmet veren yıkama şirketi seçenekleri arasında özellikle sizlerin sunmuş olduğumuz uygun fiyatlar kalitemizden ödün vermeden sonuç almanızı sağlayacak şekilde belirlenmiştir. Tül perde metre karesi üzerinden 5 TL fiyat ile hesaplanmaktadır.

 

Perde Yıkamada Dikakt Edilmesi Gerekenler

Perdelerinizin daha temiz ve beyaz bir şekilde kullanılması için alt ve üst kısımlarında aynı etki elde edilecek şekilde perde yıkamada püf noktalar dikkate alınarak yıkama işlemi yapılmaktadır. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler ile elde yıkama firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız.