sandalye yıkama


sandalye yıkama Detay

 

Sandalye Yıkama

Farklı alanlarda kullanılan sandalyelerin daha temiz kullanımı için sandalye yıkama işlemi otomatik makineler ile yapılmaktadır.

Yerinde Yıkama Nedir?

Otomatik makineler kullanılarak eşyaların bulunduğu alanda yapılan yıkama işleminde yerinde yıkama denir. Kirlenen sandalyeler için yerinde yıkama nedir? Diye düşünenler için ekibimiz otomatik makineler ile sandalyelerin bulunduğu alana servisler ile gelerek bu şekilde yıkama işlemini bulundukları alanda yapmaktadır.

Sandalyelerin kumaşlarına göre tercih edilen kaliteli şampuanlar ile yıkama işlemi sonucunda sandalyeler daha temiz olarak teslim edilmektedir. Her sandalye için yapılan yıkama işleminde gerekli kontrollerin sağlanması ile herhangi bir sorun olmaması halinde kullanıma hazır olarak  teslimatı yapılmaktadır.

Hizmetlerimizde garantili yıkama işlemi yaptığımızda memnun kalmamanız durumunda ücret almadan yeniden yıkama işlemi yapıyoruz.

Çalışkan Sandalye Yıkama Hizmetimiz

Evinizde kullandığınız sandalyelerin kirlenmesi durumunda silmek istediğiniz etkiyi almanıza yardımcı olmayacağından bu konuda yıkama işlemi daha etkili temizlik yapılmasını sağlayacaktır. Firmamız uzun yıllardır bu alanda vermiş olduğu hizmetleri ile sandalye yıkama firmaları arasında müşteri memnuniyetini garanti ederek hizmetlerine devam etmektedir.

Son sistem teknolojiye sahip olan otomatik makinelerimiz ile yerinde yapılacak yıkama işleminde antibakteriyal şampuanlar kullanılarak bu şekilde sandalyelerin daha uzun süre temiz ve hijyenik olarak kullanılması sağlanmaktadır.

Çalışkan Kurumsal Sandalye Yıkama Hizmetimiz

Her tür sandalye modelinde yapmış olduğumuz alovera kurumsal sandalye yıkama hizmetimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Kullanmış olduğumuz kaliteli şampuanlar sandalyelerin kumaşlarında bulunan kirlerin daha kolay yoldan çıkmasını sağlamaktadır.

Uzman personelimiz yaptığımız çalışmalarımızda müşteri odaklı hareket ederek bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamak için çalışmaktadır. Yerinde yapılan yıkama işlemi için müşterilerimizin talep etmesi halinde uzman personelimiz otomatik yıkama makinaları ile bulunduğunuz adresi servisler ile bırakılarak bu şekilde gerekli kontrollerin ardından alanda yıkama işleminin başlatılması sağlanır.

Sırası ile yıkama, durulama ve kurutma işlemleri yapıldıktan sonra kontrolleri sağlanarak leke olması halinde leke çıkarıcılar ile müdahale edilerek bu şekilde herhangi bir sorun olmadan müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Yeterli kapasitemiz sayesinde her müşterinin talepleri en kısa süre içerisinde karşılanmaktadır.

Hangi Kurumların Sandalyelerini Yıkıyoruz?

Firmamız geniş hizmet alanı ile sizlere her zaman kaliteli sonuçlar almanız için yardımcı olmaktadır. Farklı kurumlarda kullanılan sandalyelerin yıkama işlemlerini profesyonel olarak yapıyoruz.

Ofis Sandalye Yıkama

Ofis içerisinde kullandığınız sandalyelerinizin kirlenmesi halinde firmamız ofis sandalye yıkama hizmeti ile sizlere sandalyelerin daha temiz kullanımı konusunda yardımcı olmaktadır. Talep etmeniz halinde ofisinize gelen ekip tarafından gerekli kontroller sağlanarak sandalyelerin kumaşları ne uygun şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır.

Farklı türlerde kullanılan sandalyeler için yapılan çalışmalar sayesinde yapısına zarar verilmeden daha uzun süre temiz ve hijyenik kullanım elde edilmesine yardımcı olunmaktadır.

 

Yurt Sandalye Yıkama

Yurt içerisinde kullanılan sandalyelerin daha temiz ve hijyenik kullanımı için firmamız yurt sandalye yıkama hizmeti vermektedir. Antibakteriyal şampuanlar ile kullanılan otomatik makineler profesyonel olarak yıkama işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Belirlenen sayıda ki bütün sandalyeler için aynı şekilde işlem yapılarak tamamının temizlenmesi sayesinde gerekli kontrollerin ardından teslimatı yapılmaktadır.

 

Otel Sandalye Yıkama

Otelde lobi, cafe, odalarda veya diğer alanlarda kullanılan sandalyeler üzerinde yapılacak olan otel sandalye yıkama işlemleri ile daha uzun süre kullanım imkanı elde etmeniz sağlamaktadır. Bu sayede aynı sandalyeleri yıkatarak daha uzun süre temiz ve hijyenik kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her türlü yapıya sahip olan sandalyeler için yapılan yıkama işlemi ile sizlere en iyi sonuçların elde edilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

 

Cafe Sandalye Yıkama

Devamlı kullanılan cafe ortamındaki sandalyeler zaman içerisinde kirleneceğinden cafe sandalye yıkama hizmeti ile sandalyelerin itinalı olarak temizlenmesi sağlanmaktadır. Renklerinden solma olmaması için bu konuda uzman olan ekip tarafından çalışma yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde yapılacak olan çalışma sayesinde sandalyeler yeniden kullanıma hazır şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

 

 

Düğün Salonu Sandalye Yıkama

Düğün salonunda konukları ağırlamak amacıyla kullanılan sandalyeler devamlı kullanıldığından kısa sürede kirlenebilir. Bu konuda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler ile düğün salonu sandalye yıkama hizmeti sayesinde istediğiniz her durumda sandalyelerinizin temiz olarak teslim edilmesi için firmamız ile görüşme yapabilirsiniz. Yerinde yapılan yıkama işlemi sayesinde sandalyeleri taşımasına gerek kalmadan bulundukları noktada otomatik makinelerle yıkama işlemi yapılmaktadır.

 

Sandalye Yıkama Fiyatları

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız yıkama şirketleri arasında özellikle profesyonel olması nedeniyle tercih edilmektedir. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğundan bu konuda yapmış olduğumuz çalışmalar ile müşterilerimizin her daim kaliteli sonuçlar elde etmesi için çalışmaktayız.

Yapmış olduğumuz kaliteli yıkama işleminde sandalye yıkama fiyatları konusunda en uygun seçenekleri ile sizlere yardımcı olmak adına son sistem teknoloji kullanarak çalışmalarımız devam ettirmekteyiz. Sandalyeler için tek adet fiyatı olarak firmamız 5 TL olarak belirlemiş olduğu fiyat üzerinden yıkama işlemini yaptığından yıkatmak istediğiniz sayıdaki sandalyeye göre hesaplama işlemi yapılmaktadır.