sincan halı yıkama


sincan halı yıkama Detay

 

Sincan Halı Yıkama

Halılarda etkili temizlik elde etmek adına Sincan halı yıkama doğru sisitem teknoloji ile hizmet vermektedir.

Sincan Hakkında

Sincan, Ankara'nın en kalabalık altıncı ilçesi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda metropol olan ilçe gelişmiş bölgelerde yer yer. Bölgeye ulaşım sağlamak isteyenler karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım imkanı elde oluyor.

Ekonomi

Ilçe ekonomi yönünden az oranda bitkisel üretim ve hayvancılık üzerinde yoğunlaşsa da bölgede bulunulan yer şehir merkezindeki çalışma alanlarındaki tercihler.

Tarihçesi

Bölgenin kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte 17. yüzyıla kadar arşiv kayıtlarının olduğu bölgenin bu dönemlerde var olduğunu ortaya koymaktadır.

Nüfusu

Bölgenin oldukça geniş bir yüz ölçümü sahip olmuyor aynı zamanda kalabalık ilaceler arasında altıncı sırada yer almasını sağlamaktadır. İlçenin sınırları içerisinde 57 mahalle yer almaktadır. Ayrıca 2 dış semtti bulunur.

Muhtarlarımız

Sincan Halkı Halı Yıkatma Oranları

 

Yıl

Toplam Nüfus

Şehirde Yaşayanlar

Halı Yıkatma Oranları

1985

59,451

50,869

0

1990

101,118

91,016

0

2000

289,783

267,879

% 12.3

2007

413,030

392,260

% 71.2

2008

434,064

434,064

% 72.3

2009

445,330

445,330

% 79.6

2010

456,420

456,420

% 81.7

2011

468,129

468,129

% 82.6

2012

479,454

479,454

% 86.3

2013

484,694

484,694

% 88.3

2014

497,516

497,516

% 91.3

2015

506,950

506,950

% 92.4

2016

517,316

517,316

% 95.1

Bölgedeki insanlara belirli bir süre çalışıyorlarsa neden olur olurlar. Özellikle devam eden alanlarda yer alan halılar üzerinde biriken toz ve kalıntılar nedeniyle sağlıksız durumlar oluşmasına neden olabilir. Bu sitede, Sincan halı yıkama şubemiz ve bütün oğlu sisteme sahip makinelerle yıkama işlemi yerinde yaşayanların talepleri karşılamaktayız.

Sincan Halı Yıkama Hizmeti

Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Firmamız Ankara'da vermiş olduğu hizmetlerde farklı şubeleri ve müşterilerin taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktadır. Sincan da yaralan şubemiz talep etmeniz durumunda servis araçları ile adresinize gelen ekip arkadaşlarımızın halılarına teslim almasıyla fabrika içerisinde yıkama işlemi yapmaktadır. Fabrikamız içinde yerinde otomat makinelerle yapmış olduğumuz yıkama işlemi.

Adresini alınıp fabrika içerisine getirilen halılar automatic makinelerde antibakteriyal şampuanlar açmak yıkanmaktadır. Yıkama işleminin ardından bol suyla durulama işlemi yapılarak bu şekilde halıları şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde durulanması sağlanmaktadır. Durulama işleminin tamamlanması ile otomatik sıkma makinaları halılarının daha fazla suyu alınarak bu daha kolay süre içerisinde kurutulması arasında bulunur.

Yerinde Halı Yıkama İşlemi

Firmamız işyerleri için halıfleks veya halı yıkama konusunda yerinde yıkama hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz arasında aynı koltuk, battaniye, yatak ve yorgan yıkama seçeneği de bulunmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız profesyonel ekibiyle yılların vermiş olduğu deneyim toplayarak çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

Yerinde yıkama servisi talep eden müşterilerimiz için servis araçlarımızın gönderilen ekibimiz otomatik makinelerle yıkama işlemini yaparken yapmaktadır. Tercih yapılırken kaliteli yıkama işlemi daha hijyenik ve kaliteli yapılır. Leke olmasını sağlamak leke çıkartıcı ile müdahale ederek bu şekilde kaliteli olmanız etkili çözümleyicidir.

Otomatik Yıkama Makineleriimiz

Fabrikamızdaki yeryüzünde çok sayıda halı yıkama makinası sayesinde halılarınızın son sistemi teknoloji ile yıkamaktayız. Yapmış olduğumuz belirli bir müşteri memnuniyetini sağlayıcıyla kullanmakalanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Otomatik yıkama makinalarımızın yanı sıra sıkma makinalarımızı ve de halıların kurutma işlemini daha kısa sürede tamamlıyor.

Ankara Sincan şubemizde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İşimizin sorumluluklarının aksini yapmış olduğumuz için müşteri memnuniyetini sağlamak adına garantili hizmet sunmaktayız.

Antibakteriyal Ürünler İle Yıkama İşlemi

Firmamız halı yıkama işleminde özellikle antibakteriyal ürünler tercih ederek bu şekilde daha etkili ve hijyenik sonuçlar elde edilmesini önlemektedir. Kullandığımız şampuan ve deterjanları yanı sıra özel zorlu lekelere karşı leke çıkarıcı ürünler daha etkili çözümler sunmaktayız. Halı, koltuk, battaniye, yatak, yorgan gibi pek çok farklı ürün yıkmaktırken yapboz özellikle insan vücudu ile temas eteceği için kaliteli malzemeler zincirleme aynı zamanda sağlık açısından da önemlidir.

Koltuk Yıkama İşletmeleri

Koltuklarınızın kirlenmesi durumunda her zaman izin alınabilir elde etmenize yardımcı olurunuz değil bu konuda profesyonel olarak hizmet almanız istediğiniz gibi kaliteli sonuçlar elde etmeniz açısından önemlidir. Bu konuda Sincan şubemiz sizlere sunmuş ol servisle koltuk yıkama işlemini otomatik makineler ile profesyonel ekibi tarafından yapmaktadır. Koltuk kumaşına çıkarken, yıkama işlemi daha temiz ve hijyenik sonuçlar allacaktır.

 

Kapalı Kurutma Alanı

Fabrikamız yerinde 3000 metre² kapalı kurutma alanı ile yıkama işleminin ardından güneş görmeyecek alanlarda kurutma işlemi yapmaktayız. Yıkama ve kurutma işlemi için gerekli kapasitemiz her türlü talebi karşılamaktayız.

Kurutma alanının güneş görmemesi belirli halıların renklerinde solma veya yapılıyor bozulma olmadan işlemin tamamlanmasına yardımcı olur. Kurutma işleminin tamamlanmasını müteakip halılarınız firmamızın bilgi alındığı poşetlerle paketlenerek servis araçlarımızla birlikte aranılan kısa vadeli bakım teslimatı. Yeterli ve geniş dağıtım kapasitesi, hızlı sonuç almanızı sağlamaktayız.

Sincan Şubemize Bağlı Diğer Semt Şubelerimiz

Fatih Semt Tanıtımı

Ankara Sincan ilinde bağlı olan Fatih semti en büyük parkına ev sahipliği yapmaktadır. Ankara Ayaş yolu üzerinde belli alanlara sınırları vardır. Semtte bir büyük hastane ve 6 adet lise bulunmaktadır. Semtin sınırları içerisinde çok sayıda tarihsel eser, turizm açısından da önemli bir yerdir. Firmamız Fatih halı yıkama şubesiyle bu bölgede halıların daha temiz ve hijyenik şekilde yıkanmasını sağlamaktadır.

Fatih Halı Yıkama

Fatih şubemiz yeterli kapasitesiyle müşterilerimizin taleplerine en kaliteli şekilde karşılamak adına çalışılıyor. Uygun fiyat seçenekleriyle sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde her türlü halı ve kaliteli sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktayız.

Törekent Semt Tanıtımı

Ankara'nın Sincan iletimini semtlerden bağlamak biridir. Bölgeyi ulaşım konusunda karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabildiği gibi metro çalışmaları ve daha kısa süre boyunca ulaşım imkanı elde etmek. Aynı zamanda koleksiyon öğeleri ile de görüş. Burada yaşayan başınaüstü talepleri karşılamak adına Törekent halı yıkama şubemizle profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Törekent Halı Yıkama

Yeterli kapasiteye sahipseniz, fabrika içersinde veya yerinde yapmış olduğumuz için, uygun fiyat seçenekli hizmet almaya yardımcı olmaktayız. Son sistem teknolojiye sahip makineler özellikle halıların etkili şekilde temizlenmesini sağladığım firmamız gelişmeleri takip ederek bu konuda müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarına devam etmektedir.

Yenikent Semt Tanıtımı

Ankara'nın Sincan iletimini semtlerden bağlamak biridir. Semtin sınırları içerisinde 12 mahallesi bulunmaktadır. Karayolu üzerinde rahatlıkla ulaşım sağlanacak semtler arasında yer. Bu bölgede ulaşmak isteyenler kara yolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Asmas fabrikası semtin sınırları içerisinde yer içeriyor. Firmamız yenikent halı yıkama şubesi ile burada müşterilerimizin taleplerine uygun kapasitemiz yeterli karşılamaktadır.

Yenikent Halı Yıkama

Özellikle yıkama hizmetlerinde profesyonel yardım almak isteyenler için uzun yıllardır hizmetlerimizi devam ediyoruz. Müşteri odaklı ve garantili hizmet sunduğumuzdan özel olarak her aşamada gerekli itinayı göstererek temiz ve hijyenik sonuçlar elde etmenizi sağlaytayız.