sincan koltuk yıkama


sincan koltuk yıkama Detay

Sincan Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı sağlıklı kullanabilmeniz için,   Sincan koltuk yıkama   ekibi kullanın çalışıyoruz. Koltuklarınıza gereken değerleri vererek, özenle temizleyip sizlere teslim ediyoruz. işimizi özenle yapıyoruz.

Sincan Hakkında

Sincan, kelime anlamı olarak şen şakrak, canlı, heyecanlı insanların yurdu yarısı. Geçmişte İpek Yolu'na yakın olmasından dolayı, önemli bir merkez olup gelmiştir. Asya kıtasında, aynı yerleşim yerleri alır. Türkiye Cumhuriyet'in kuruluşundan sonra, antropolojik ve topolojik araştırmaların çoğunu Sincan ve köylerinde yapılmıştır. Bizans ve Roma dönemine ait herhangi bir şeyi hemen hepsinde yapılan kalıntılar bulunmuştur. Sincan ve köyleri, küçük Anadolu köyleri tipindedir. Geçmişten günümüze çeşitli medeniyetlerin yaşam alanı. Atatürk'ün önermesi ile diğer ülkelerden gelen turistler tarafından ziyaret edilmiştir. Ziyaret etmek için gelip yerkürene yaşama gelin birçok göçmen de bulunur.Bu farklı ülkelerden gelen göçmenler, yanlarında lale soğanları ile gelmişlerdir. Daha sonra göçmen köyü olan Sincan'da lale soğanları ün kazanmıştır. Ankara-Beypazarı karayolu üzerinde oluşu ile hızlı bir şekilde gelişmiştir. Daha sonra, bucakelendi. Nüfusunun hızla artması nedeni ile 1983 yılında, ilçe haline getirildi. Sincan'da sanayi bölgesi bulunur.

Sincan'ın İklimi

Sincan, ayrıca karasal iklimin içimdeki Anadolu'da bir semtidir. Adım bozkır iklimi hakimdir. Gece ile gündüz arasında sıcaklık farkı fazladır. İlkbaharda yeşil olan arazi, yazın sararmış ot olur. Ortalama kar yağışının gün sayısı biri geçmez. Baltalık Ormanların haltal olduğu. Tahıl, arazilerin büyüklüğü.

Sincan'ın Nüfüsü

Sincan'ın nüfusu git gide artmaktadır. Verilere göre 2016 yılında, bin 717.316 bin'dir. Bu nüfusun% 51.19'u erkektir. Yani, 264.798'i erkektir. 2013 yılındaki veriler, nüfusun diğerleri yıllara göre azaldığını gösterir.

Sincan'ın Hastaneleri

Sincan'da gün geçtikçe hastane sayıları artmaktadır. 16-17 tane hastane vardır: Dünyagöz Hastanesi, Özel Diyaliz Merkezi, Başkent Üniversitesi Hastanesi, Şifa Polikliniği, Özel Başak Tıp Merkezi, Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi, Özel 23 Nisan Çocuk Sağlığı Merkezi, Özel Damla Tıp Merkezi, Özel Koru Sincan Hastanesi bunlardan bazılarıdır.

 

Sincan'ın Parkları

Sincan parkları ile ün kazanma potansiyeline sahip bir semttir. 17 tane büyük park bulunur: Orhangazi Parkı, Park Kent, İstasyon Parkı, Nergis Parkı, Kazım Karabekir Parkı, Tunahan Parkı, Harikalar Diyarı, Ahi Evran Parkı, Sincan Parkı bunlardan bazılarıdır.

Sincan Koltuk Yıkama Şubemiz

Sincan'ın bu kadar gelişmeye hazır olması ve gelişmeye devam etmesi, şehrin havasının kirlenmesine, tozların artmasına neden olur. Bu tozlardan, kirli havadan geçerken yüzlerimiz, saçlarımız hep vücuda zararlı bazı bakteriler tarafından istila edilir. Her ne kadar, su ile temizlensek de vücudumuzda, kollarımızda veya ayaklarımızda ölü deri kalıntıları bulunur, bu ölü deri kalıntıları, koltuklarımıza, halılarımıza geçer. Koltuklarımızda bulunan bu bakteriler, daha sonra sağlığımıza zarar verir hale gelir. Bu nedenle, nasıl ki perdeler, halılar belli süreleri yıkanıyor, koltuklarımızın da belli aralıkları yıkanması gerekir. Biz bu yükünüzü Sincan koltuk yıkama ekibi Olarak sizden alıyoruz üstleniyoruz ettik.Koltuklarınızın, renginden, kumaşından alınmış modellere göre ayırt ederek en uygun koltuk temizlik şekli uygulayarak sizlere sağlıklı bir hayat sunuyoruz.

Koltuklarım nasıl Yıkıyoruz?

Şirketimizde tek ipucu yıkama seçeneği yoktur. Koltuklarınızın özel olarak işlem gören çeşitli uygulamaları. Hassas kumaşlara özgü şampuanlarla zarif koltuklarınızı temizliyoruz. Sincan koltuk yıkama firması olarak, en güvenilir temizliği sizlere sunuyoruz. Onun koltuğa özgü şampuan, sabun ve temizleyicileri vardır. Koltuk kumaşlarının yıkanma özelliğine göre, temizleyicilerden birini seçiyoruz. Fırçalama ve yıkama işleminden sonra, birikmiş olan kirli suyu akıtıyoruz. Fırçalama sırasında, kesinlikle kırpma ve hırpalama durumu gözlenmiyor. Daha kalın kumaş modellerinde, kalın fırçaları daha hassas ve ince kumaşlarda ince telli fırçalar ile tarakları da kullanıyoruz.Kirli suyu akıttıktan sonra, normal ısıda bir oda kurutmaya bırakıyoruz. Son olarak da zarar görmemesi için üzerini örtüyoruz ve sizlere gönderiyoruz.

Fatih Semt Tanıtımı

Fatih semti, Sincan ilçesine bağlıdır. Ayaş yolu üzerinde yer alan mahalledir. Sincan'da büyük park olan Harikalar Diyarı buradadır. 6 adet lise, 2 adet metro istasyonu ve bir tane hastane bulunur. Uygun ekonomisi ile sebebi ve işçi kesim daha çok ikamet. Sincan ilçesinin, en bilinen semtlerinden biridir. Diğer semtlerine göre, ulaşım daha kolaydır.

Yenikent Semt Tanıtımı

Ankara ilinin, Sincan ilçesine bağlıdır. Yeniköy olarak da bilinir. Fatih gibi Ayaş yolu üzerindedir. Merkeze ulaşım konusu oldukça işlektir. Sıklıkla minibüsler, dolmuşlar kalkmaktadır. Tarım, mahallede yapılan en büyük geçim kaynaktır. Önemli Asaş fabrikası burada yer alır. Tüm Osmanlı spor maçlarının stadyumu buraya aittir. Şehirden Beypazarı'na ve Ayaş'a giden hatlar üzerinde bulunur. Bahar ve yaz mevsimlerinde gezmek için birçok alan oluşur. Tarım alanı, kavun ve karpuz fazlaca yetiştirilir. Kızılay'a yaklaşık 20 kilometredir. Metro ile ulaşım mümkündür.

Törekent Semt Tanıtımı

Ankara'nın batı tarafında bulunur. Merkeze ve Kızılay'a 30 km uzaklıktadır. Ankara'nın yeni metronun oğlu duraklarından biri oldu. Kızılay'a metroyla yaklaşık 1 saatte gidiliyor. Metro sayesinde yeni buluşlar başlamıştır. Kızılay'a en uzak semttir. Ayaş'a daha yakın mesafede. Önceden son metro durağı Yenikent iken şimdiye kadar Törekent'de bulundu. Ulaşım konusunda, sıkıntılar bulunmaktadır. Hızla gelişen Törekent, bu sıkıntılara çözüm aramaktadır.