tente temizleme


tente temizleme Detay

Tente Temizliğinin Önemi

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte balkon, teras ve bahçelerde en çok kullanılan ürünlerden biri tentelerdir. Tenteler sayesinde zararlı güneş ışınlarından etkilenmeden yazın tadını çıkarabileceksiniz. Bahçenize veya balkonunuza tente monte ettiğiniz zaman şiddetli güneş ışınlarını kendinize göre ayarlayabilmektesiniz. Yıllar geçtikçe tenteleriniz tozdan, mevsimsel hava şartlarından etkilenerek solmaktadır. Solacak olan tente dışarıdan kötü gözüktüğü gibi sağlıksız bir ortam oluşabilmektedir. Bu nedenle tenteleriniz temizletmeniz gerekmektedir. Firmamız en uygun fiyatlara tente temizliği yaparak müşterilerinin bütçesini aşmayarak mutlu etmektedir.

Tentenizi Kesinlikle Yıkayın

Kullanacağınız tente size soluk veya kötü gözüküyorsa kesinlikle tentenizi yıkamanız gerekmektedir. Bu işlemi kendi başınıza yapabilirsiniz. Fakat kendi başınıza yaparsanız kısa bir süreliğine sizi götürür. Bu nedenle tente temizliğini bilen kişilere yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Bunun için firmamıza başvurarak tente temizliğini yapabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır hizmet veren bir şirket olarak müşterilerimize yüzde yüz hizmet sağlamaktadır. Sitemizden hakkımızda bilgi alabilir ve eğer tentenizi yıkatmak istiyorsanız telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere tente temizleme hakkında bilgiler ve tente temizliğinde yapılacak işlemleri detaylı bir şekilde anlatabiliriz.

Tente Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tente satın alırken en önemli unsur tentenin pistonlarıdır. Bu pistonlar tentenin hareket etmesini sağlamaktadır. Makaslı pistonlar açılıp kapanırken hem sessiz olur hem de tenteniz daha uzun ömürlü olur. Alacağınız sensörlü tenteler güneşten, rüzgardan ve yağmurdan hiçbir zarar göremeden etkilenmez. Bir diğer önemli unsur alacağınız tentenin güneşlik koruması olmalıdır. Koyacağınız tente eğer güneş tam karşıdan gelirse sizi rahatsız edebilir. Güneşlik korumalı tente ile güneş ışınlarından hiçbir etki hissetmeyeceksiniz. Tenteler için en iyi kumaşlar;  su geçirmeyen, hava şartlarından etkilenmeyen ve solmayacak olan kumaş seçimleridir. Son olarak tentelerinizin paslanmaz çelikten yapılmış olması gerekmektedir.