tente temizleyici


tente temizleyici Detay

Tente Temizliğindeki En İyi Firma

Genellikle güneş ışınlarından korunmak için o bölgeye bir bez veya naylon ile kapatılan ürüne tente denmektedir. Özellikle Cafe ve teraslarda kullanılan tenteler zamanla kirlenmektedir. Kirlenen tente kumaştaki lekeye göre zor çıkabilmektedir. Kirlenmiş ve lekelenmiş tenteleriniz varsa artık üzülmenize gerek yok. Firmamız olarak müşterilerimize en iyi şekilde tentelerinizi yıkamaktayız. Temizlediğimiz tenteleri ilk günkü şık ve güzel görünümüne kavuşturacağız. Firmamız olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve vereceğimiz hizmetin en iyi ve en kaliteli şekilde temizlikleri yapmaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca  Tüm Türkiye Tente Temizleme servis olanağı sunarak müşterilerimizi en iyi şekilde hizmet vermekteyiz

Tente Çeşitleri

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli tente kış mevsiminde yaşanılacak kötü hava şartlarında korumaktadır. Kasetli tente cephe tarafına monte edilmektedir. Bu tente az yer kapladığı için çok avantajlıdır.

Raylı Sistem Tente Modelleri

Raylı sistemli tenteler hem yaz hem de kış aylarında kullanılmaktadır. Bu tente modeli açılır ve kapanılır şekilde katmalı bir tente modelidir. Ayrıca raylı sistem tente modeli kış aylarında kristal mika veya sürgülü cam ile etrafını kapatmaktadır.

Standart Tente Modelleri

Tente modelleri arasında en uygun fiyatlı üründür. Bu tente hem duvara hem de tavana monte edilmektedir. Bu tente sadece tek yöne açılmaktadır. Ayrıca bu tentelere uzaktan kumanda veya güneş sensörü isteğe bağlı eklenebilmektedir.

Tente Temizliği Nasıl Yapılır

Tenteleri birkaç şekilde cinsine göre yıkamaktayız. Eğer tenteniz klasik bir model ise akrilik kumaş olmaktadır. Bu tür tenteleri duru suyla özel bir şekilde temizlemekteyiz. Tenteniz raylı sistemli ise Black-out kumaş olmaktadır ve Arge çalışmaları sonucu bulunan tente branda temizleme ilacı ile temizlenerek işlem tamamlanmaktadır. Tentenin mekanik kısmı bir bez yardımı ile özel ürünlerle temizlenmektedir.

Not: Türkiyenin Tüm İllerine Tente Temizleme ilacı gönderilir.