yatak yıkama


yatak yıkama Detay

 

Bırakın Yataklarınızı Biz Yıkayalım

Yatakların hijyenik kullanımı için vermiş olduğumuz profesyonel yatak yıkama hizmeti ile kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

 

Yatak Yıkama Hizmetlerimiz

Kullanmakta olduğunuz yataklar kirlenmesi halinde yıkama işlemi ev içerisinde yapılamayacağından profesyonel olarak yapılan yatak yıkama hizmetlerimiz bu konuda yataklarınızda daha uzun süre kullanmak için etkili olmaktadır. Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip tarafından alınan yataklar fabrika içerisinde profesyonel ekip tarafından yıkanmaktadır.

Özellikle kaliteli hizmeti almak isteyenler için Sincan yatak yıkama firmaları arasında firmamız son sistem teknoloji kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sektörde uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmet pek çok farklı yıkama şirketi arasında her zaman gelişmeleri takip ederek ve kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

 

 

Yatak Yıkamasında Üstün Hizmet

Yıkama işlemleri konusunda özellikle profesyonel olarak yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız. Hijyenik sonuçlar elde edilmesi için yatak yıkamasını nasıl yapıyoruz? Diye düşünüyorsunuz bu konuda özellikle antibakteriyal şampuanları tercih ederek daha hijyenik sonuçlar alınmasını yardımcı olmaktayız.

Adresinizden alınan yataklar fabrikamız içerisinde bu alanda uzman olan ekip tarafından gerekli koşullarda yıkanarak kurutma alanına alınmaktadır. Kurutma işleminin özellikle yatak içerisinde su kalmayacak şekilde yapılması yatağın daha uzun süre kullanılması için önemlidir.

 

Teknolojiyi Verimli Kullanıyoruz

Fabrikamız içerisinde yer alan yatak yıkama makinalarımız özellikle bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile daha kaliteli ve hijyenik sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Yeterli kapasitemiz bu alanda yapılan her talebi karşılamak için uygun koşulları sunmaktadır.

 

Yatak Yıkama Fiyatlarımız

Tek veya çift kişilik yatak yıkama fiyatları konusunda firmamız yatak yıkama firması olarak sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Tek kişilik yatakların yıkama fiyatı 50 TL, çift kişilik yataklar yıkama fiyatı 75 TL ve çocuk yatağı 35 TL olarak firmamızda yıkanmaktadır.

 

Yatak Yıkamada Püf Noktalar

Ekibimiz alanında deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olduğundan Sincan yatak yıkamada püf noktalar konusunda özellikle yatağın durumuna göre yapılacak olan uygulamayı belirleyerek bu şekilde daha kaliteli sonuçta edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede var olan lekelerin etkili şekilde çıkartılması sağlanarak daha hijyenik sonuçlar alınmaktadır.