yenimahalle halı yıkama


yenimahalle halı yıkama Detay

YeniMahalle Halı Yıkama

Bölge halkının halı yıkama ihtiyacı için Yenimahalle halı yıkama firmamız kalifiye personeliyle üst düzey hizmet vermektedir.

Yenimahalle Hakkında

Ankara’nın Metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle 1946 ile 1949 yılları arasında o dönemin Ankara Belediye Başkanlığı’nı yapmakta olan Ragıp Tüzün tarafından yapılan kentsel dönüşüm planlaması ile 1950’li yıllarda dar gelirli işçiler memurlara yönelik konutlandırma amacıyla çalışmalara başlanılmış ve 1957 yılında merkezi bir yer haline gelmiştir.

 

Yenimahalle’nin Ekonomik Durumu

Yenimahalle ekonomik durum bakımından incelendiğinde ilçede oturanların çoğu memur ve işçilerdir. Son yıllarda ticaret ile uğraşan kişilerin sayısında da artış görülmektedir.

Yenimahalle’nin Nüfusu

54 mahalleden oluşan Yenimahalle ilçesi Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden biridir.  650 bin civarı nüfusu bulunan ilçe birçok kamu kuruluşu ve ticari yerleri ev sahipliği yaptığı için nüfusu giderek artmaktadır.

Yenimahalle’nin Tarihi ve Turistik Yerleri

Akköprü: Bizans döneminde yaptırılan ve Selçuklu hükümdarı 1. Alaaddin Keykubat zamanında onarılan Akköprü 7 kemerden oluşmakla beraber günümüzde tarihi özelliğini hala korumaktadır.

Atatürk Orman Çiftliği: Atatürk Orman Çiftliği 1925 yılında parası bizzat Atatürk tarafından ödenerek kurulmuştur. Günümüzde örnek çalışmaları ile hizmetleri devam etmektedir.

Ankara Hayvanat Bahçesi: Ankara Hayvanat Bahçesi Atatürk Orman Çiftliği’nin içerisinde yer alır. Atatürk’ün emriyle çalışmalarına başlanan hayvanat bahçesi Atatürk’ün ölümünün ardından 1940 yılında tamamlanabilmiştir. 178 çeşit hayvana ev sahipliği yapan Ankara Hayvanat Bahçesi her yıl ortalama 1 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır.

75 Yıl Ankara Hipodromu: 75 Yıl Ankara Hipodromu 1988 yılında hizmete girmiştir. O tarihten bu yana hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Yenimahalle’de Bulunan Önemli Yerler ve Kamu Kurumları

Yeni Mahalle İlçesi sınırları içerisinde; Ankara Polis Koleji, MİT Müsteşarlığı,  Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü, Tarım İşletmeleri Gn. Müdürlüğü, Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü, Türk Patent ve Marka Kurumu, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı gibi kamu kurumlarının yanı sıra  Aselsan Fabrikası, Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi (OSTİM), ATB İş Merkezi, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Öz Ankara Toptancılar Sitesi, Yıldız Sanayi Sitesi, Erciyes İşyerleri, Başkent Oto Sanayi ve GİMAT gibi ticari bakımdan önemli yerler bulunmaktadır. Ayrıca  ANKAmall, Acity AVM, Atlantis AVM, CarrefourSA AVM, Batıpark AVM, Podium AVM ve Gimart AVM gibi birçok büyük alışveriş merkezi ilçe sınırları içerisinde yer alır.

Bölge halkının genellikle çalışan işçi kesiminin ve memurlarda oluşması günlük kullanım sebebiyle zaman içerisinde kirlenen halılar için profesyonel yıkama hizmeti araçlarına neden olmaktadır. Firmamız Yenimahalle halı yıkama şubesi ile modern halı yıkama makinaları ve uzman kadrosuyla bölge halkının halı yıkama taleplerini karşılamaktadır.

Yenimahalle Halı Yıkama Şubemiz

Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapılıyor?

Halı Yıkama firmamız Ankara Yenimahalle’de vermiş olduğu Yenimahalle halı yıkama hizmetleri dışında farklı şubeleri ile de müşterilerimizin halı yıkama ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermektedir. Ücretsiz servislerimiz ile müşteri adreslerinden alınan halılar firmamıza getirilerek halı yıkama fabrikamız içerisinde yıkanmaktadır.

Fabrika içerisinde bulunan son model otomatik makinelerle yapılan yıkama işlemlerinde sürekli kaliteli sonuçlar alınmaktadır. Fabrikamızda halı yıkama işlemi sırasında anti bakteriyel halı şampuanları kullanılmaktadır. Yıkama işleminin sona ermesinin ardından bol suyla durulanan halılar, otomatik sıkma makinalarında fazla suyu alınarak daha kısa sürede halıların kuruması sağlanmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz

Yenimahalle halı yıkama genellikle işyerleri tarafından halıfleks ve halı yıkama için talep edilen yerinde halı yıkama hizmetimiz aynı şekilde yatak ve koltuk yıkama seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Özel makineler ve özel şampuanlar bir de yapılan bu profesyonel yıkama hizmetiniz kaliteli ve hijyenik bir şekilde sunulmaktadır. Eğer işlem yapılan yüzeyleri lekeler varsa sağlığa hiçbir zararı olmayan leke çıkartıcı ürünlerimiz ile yüzeyi müdahale edilerek leke çıkarılmakta ve etkili çözümler sunulmaktadır. Bütün işlemler uzman personelimiz tarafından uygun ekipmanlar ile yapılmaktadır ve aynı gün içerisinde birkaç saat sonra yerinde yıkama hizmeti aldığınız eşyalarınız kullanılabilmektedir.

Otomatik Halı Yıkama Makinelerimiz

Yenimahalle halı yıkama fabrikamızda kullanmakta olduğumuz otomatik halı yıkama makinelerimiz ile halılarınız en son teknoloji ile yıkanmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olduğumuz için müşteri memnuniyetini her zaman zirvede tutmak için teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Otomatik halı yıkama makinelerimizin dışında sıkma makinalarımızda müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Kapalı Kurutma Alanımız

Fabrika sınırlarımız içerisinde yer alan geniş kapalı kurutma alanı ile yıkama işlemi bitiminde güneş görmeyecek şekilde halılar için kurutma işlemi yapılmaktadır. Yıkama ve yıkama sonrası kurutma işlemi için yeterli kapasitemiz bulunduğundan her türlü talebi karşılayan firmamız kurutma işleminden sonra halıların güneş görerek renklerinde solma ve yapısında bozulma olmaması için kapalı ve güneş görmeyen kurutma alanını tercih etmektedir. Bütün bu işlemler bittikten sonra halılarınız ambalaj yapılarak ücretsiz servis araçlarımız ile adresinize kısa süre içerisinde garantili olarak teslim edilmektedir.

Yenimahalle Şubemize Bağlı Diğer Semtler

Demetevler Semt Tanıtımı

İç içe birbirine yakın bulunan ve 10 – 12  katlı apartmanları ile bilinen Demetevler, Başkent Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir semttir. Metro ve otobüsler sayesinde kolayca ulaşıp sağlanabilen bir muhittir. Demetevler Parkı ve Cemre Parkı adında iki adet geniş parklara sahiptir. Firmamız Demetevler halı yıkama şubesiyle bölgede halı yıkama hizmetini en kaliteli ve uygun fiyata veren firmadır.

 

Demetevler Halı Yıkama

Demetevler halı yıkama şubemiz yıkama ve kurutma açısından yeterli kapasiteye sahip olup her kesimden müşterilerimizin isteklerine ayırt etmeksizin en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini arttırmakla birlikte giderek hizmet ettiği kitleyi genişletmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile çalışmalarına devam eden Demetevler halı yıkama şubemiz semt genelinde yüksek oranda edilmektedir.

 

 Batıkent Semt Tanıtımı

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin büyük çoğunluğunu oluşturan Batıkent semti Türkiye’nin en çağdaş kentsel dönüşüm ve yerleşim projelerinden birini kapsar. Metro ile kolay bir şekilde ulaşım mevcuttur. Sosyal ve kültürel seviyesi ortalamanın üstünde olan Batıkent halkının gelir seviyesi orta ve üzeridir. Batıkent’te yaşamakta olan müşterilerimizin halı yıkama ihtiyaçlarını gidermek üzere Batıkent halı yıkama şubemiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Batıkent Halı Yıkama

Son model halı yıkama makineleri ve yeterli alanıyla yüksek kaliteli düşük fiyatlarıyla sunan Batıkent halı yıkama şubemiz bölge halkı tarafından takdir edilmektedir.

Karşıyaka Semt Tanıtımı

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi sınırlarında bulunan Karşıyaka Mahallesi, Bağlum semti , Mamak ve Yenimahalle civarında bulunmaktadır.  Ankara’nın en büyük mezarlığı buradadır. Firmamız Karşıyaka halı yıkama şubesi ile çevre halkının tüm halı yıkatma gereksinimlerini karşılayacak kapasitede donanımlıdır.

Karşıyaka Halı Yıkama

Kurulduğu günden bu yana halı yıkama hizmetinde uzman olan firmamız Karşıyaka halı yıkama şubemiz ile semt insanına garantili halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Kardelen Semt Tanıtımı

Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı olan Kardelen Mahallesi sınırları içerisinde barındırdığı Atlantis Alışveriş ve eğlence merkezi ile bilinmektedir. Kardelen halı yıkama şubemiz bölge halkına uzun yıllardır kaliteli hizmet politikası ile hizmet vermektedir.

Kardelen Halı Yıkama

Kardelen Mahallesi sınırları içerisinde hizmet vermekte olan Kardelen halı yıkama şubemiz tüm müşterilerine kaliteli hizmeti garanti etmektedir.