yerinde halı yıkama


yerinde halı yıkama Detay

Kurumsal Yerinde Yıkama

Büyük boyutlarda olan eşyaların yıkama işlemi yerinde yıkama ile taşıma derdi olmadan bulunduğu noktada yapılmaktadır.

Yerinde Yıkama Hizmetlerimiz

Özellikle büyük boyutlarda olan mobilya veya halı gibi pek çok farklı ürün de yerinde yıkama hizmetlerimiz bulundukları alandan taşımak zorunda kalmadan yıkama işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle daha kısa süre içerisinde yapılan teslimat ile istediğiniz eşyaları yıkama işlemi bulundukları alanda otomatik makinelerle yapılmaktadır.

Yeterli kapasitemiz ile yerinde yıkama firmaları arasında özellikle müşteri memnuniyetini garantileyerek çalışmalarımızı yapmaktayız. Müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalması için kaliteli malzemeler ile teknolojinin birleştiği noktada çalışmalarımızı profesyonel ekibimiz ile yürütmekteyiz. Bu sektörde yıkama hizmeti veren firmaları teknolojimiz ile geride bırakmaktayız.

 

Yerinde Yıkamasını Nasıl Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz arasında yer alan yerinde yıkamasını nasıl yapıyoruz? Merak ediyorsunuz bu konuda otomatik makinelerle servis araçlarımız ekibimizi adresinize ulaştırarak yıkanmasını istediğiniz mobilya veya halıların itinalı şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Yıkama işleminde antibakteriyal şampuanlar kullanılarak yıkama sonrasında daha hijyenik sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır.

Halı, yorgan, yatak, koltuk, çek yat, sandalye ve daha pek çok farklı alanda yıkama firması olarak sizlere en kaliteli sonuçları almanız için garantili hizmet sunmaktayız. Yapmış olduğumuz yıkama işleminin ardından gerekli kontroller ekibimiz tarafından sağlanarak bu şekilde olabilecek her türlü sorunda yeniden yıkama işlemi yapılmaktadır.

 

Yerinde Yıkama Makinalarımız

Fabrikamız içerisinde yer alan yerinde yıkama makinalarımız taleplere göre servis araçlarımız ile bulunduğunuz adrese getirilerek bu şekilde yerinde yıkama hizmeti verilmektedir. Özellikle eşyaların taşınmasına gerek kalmadan otomatik makinelerle bulundukları noktada yıkanması daha kısa süre içerisinde işlemin tamamlanması sağladığından tercih edilmektedir.

 

Yerinde Yıkama Fiyatlarımız

Sunmuş olduğumuz hizmetleriniz arasında yer alan yerinde yıkama hizmetimiz için belirlenmiş olan yerinde yıkama fiyatları tercih edilecek olan eşyaya göre değişmektedir. Bu nedenle bu konuda detaylı olarak bilgi almak isteyenler firmamızla görüşme yaparak yıkattırmak istedikleri eşyanın fiyatı konusunda güncel fiyat bilgisini alabilirler.

 

Yerinde Yıkamada Püf Noktalar

Uzun yıllardır hizmet veren firmamız yerinde yıkamada püf noktalar konusunda özellikle deneyimleri sayesinde daha fazla bilgiye sahip olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu sayede de oluşabilecek her türlü zorunda ekibimiz çözüm odaklı çalışma yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.